Vendinos -pas dekompresyjno-magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

vendinos
vendinos
[Głosów:8    Średnia:2.6/5]

Kolejny artykuł promujący tym razem pas dekompresyjno-magnetycznego VENDINOS przesłany przez Naszego czytelnika. Czekamy na Wasze opinie. Cytujemy:

Pozbądź się przewlekłego bólu pleców w 31 dni

Odzyskaj 100% sprawności i kręgosłup jak w wieku 25-30 lat…

 • bez chodzenia po lekarzach,
 • stania w kolejkach,
 • proszenia się o pomoc,
 • wykupywania tysięcy recept,
 • i ryzykownych zabiegów.
prof 1 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena
Mniej problemów ze stawamiSzybka dostawa w Polsce doskonałe opinie kliknij i przeczytaj

Nazywam się dr Wilfried Stromm i jestem specjalistą w obszarze zwyrodnień kręgosłupa.

Na tej stronie przedstawiam nowoodkryty sposób na całkowite pokonanie przewlekłego bólu pleców i przywrócenie całkowitej sprawności kręgosłupa. Metoda, o której mówię jest tak skuteczna, że dotychczas skorzystało z niej ok. 43 tysiące osób. Badania potwierdziły, że u 99% z nich nastąpiło…

 • całkowite wyeliminowanie bólu pleców i ucisku na kręgi
 • właściwe ułożenie dysków i pokonanie zwyrodnienia
 • regeneracja i odbudowa komórek
 • powrót do sprawności fizycznej jak w wieku 25-30 lat
Mniej problemów ze stawamiSzybka dostawa w Polsce doskonałe opinie kliknij i przeczytaj

Wszystko to, dzięki naturalnej, w pełni bezpiecznej metodzie, wykorzystującej pas dekompresyjno-magnetyczny VENDINOS. Dzięki swojej budowie (opartej na serii neodymowych magnesów o krzyżowej polaryzacji), pas zmniejsza nacisk na nerwy, błyskawicznie wygasza ból, likwiduje stan zapalny i zmusza organizm do automatycznej regeneracji. Noszony przez 5-10 godzin dziennie całkowicie blokuje on odczuwanie bólu pleców i konsekwentnie zmniejsza zwyrodnienie kręgosłupa. Aż do momentu, w którym zostaje ono całkowicie zlikwidowane.

Wszystko dlatego, że już po pierwszym zastosowaniu tego niezwykłego pasa dekompresyjno-magnetycznego w głębokich strukturach komórkowych organizmu dochodzi do istotnych zmian. Między innymi poprawy kinetyki enzymów i wymiany jonów oraz poprawy krążenia krwi w obrębie stawów i kręgów oraz aktywnego łagodzenia stanów zapalnych w całym ciele.

problem z plecami?

Mniej problemów ze stawamiSzybka dostawa w Polsce doskonałe opinie kliknij i przeczytaj

W ten sposób wszelkiego typu zwyrodnienia likwidowane są zarówno od zewnątrz (zablokowanie odczucia bólu), jak i wewnątrz (oddziaływanie na organizm na poziomie nanokomórkowym w jego najgłębszych warstwach).

Bez względu na to, jak silny jest Twój ból pleców i od jak dawna Cię męczy. Bez względu na to czy Twoje problemy wynikają ze stanu zapalnego, kontuzji, przepracowania, nadwagi czy wieku – oto technologia, dzięki której:

 • Uwolnisz się raz na zawsze od bólu pleców. Nawet silny, paraliżujący ból kręgosłupa zostanie zablokowany PRAKTYCZNIE NATYCHMIAST po założeniu pasa.
 • Pozbędziesz się opuchlizny i stanów zapalnych – NIE PO KILKU MIESIĄCACH – ale już w trakcie 31 DNI.
 • 3-krotnie wzmocnisz swoje stawyi sprawisz, że będą 15 razy stabilniejsze.
 • Zwiększysz przestrzeń między kręgami, dzięki czemu przestaną naciskać na nerwy a to trwale wyeliminuje nawet przewlekły ból pleców – co potwierdzą wyniki badań już po ok. 4 tygodniach kuracji.
czytaj  Budowa i rola ucha ludzkiego

img4 1 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Udokumentowane działanie pasa dekompresyjno-magnetycznego VENDINOS: W 31 dni odciążysz kręgosłup i zwiększysz przestrzeń międzydyskową, zmuszając organizm do trwałej regeneracji i automatycznej naprawy zwyrodnień.

Takie efekty są możliwe ponieważ pas działa równolegle na 3 głównych płaszczyznach:

AUTOMATYCZNIE LIKWIDUJE BÓL

Za sprawą specjalnie przygotowanych magnesów o zmiennej polaryzacji w pasie dekompresyjno-magnetycznym tworzy się okład magnetyczny głębokiego działania o mocy 3000 Gaussów. Jest to wartość całkowicie bezpieczna dla człowieka. Jednocześnie, przy odpowiednim ukierunkowaniu, zbawiennie oddziałuje ona na ludzki organizm. Wnika w mięśnie, ścięgna, stawy oraz nerwy, pobudzając je intensywnej pracy regeneracyjnej.

Mniej problemów ze stawamiSzybka dostawa w Polsce doskonałe opinie kliknij i przeczytaj

Jednocześnie pole nie pozwala impulsom bólu wyrwać się z komórek macierzystych. Dzięki czemu sygnały bólu są wygaszane na najniższym możliwym poziomie. W mgnieniu oka następuje wyciszenie bólu i ukojenie.

ZMNIEJSZA UCISK NA DYSKI I NERWY

Kręgi zużywają się wraz z wiekiem u każdego człowieka. Badania pokazują, że ból kręgosłupa prędzej, czy później dotknie każdego. I to bez wyjątku. Na kręgosłupie spoczywa cały ciężar naszego ciała. Dlatego z wiekiem traci on swoją naturalną amortyzację. Kręgi zaczynają nachodzić na siebie i drażnić nerwy kulszowe. To powoduje ostry ból i unieruchomienie ciała. Można oszukiwać ból proszkami, maściami i zastrzykami w kręgosłup, ale to tylko gra na przeczekanie. I może ona zakończyć się kalectwem!

Pas VENDINOS wspomaga procesy dekompresji kręgów. Anatomiczna konstrukcja pasa na czas kuracji przenosi wysiłek z pleców na mięśnie brzucha i odciąża kręgosłup. Można powiedzieć, że „zdejmuje” z niego ok. 80% ciężaru.

Obciążenie kręgosłupa:

Masa ciała Niewłaściwa postawa Podczas stosowania VENDINOS
70 kg 80 kg 100 kg
Ok 420 kg Ok 443 kg Ok 510 kg
Ok 84 kg Ok 88 kg Ok 102 kg

Jak widzisz wymuszenie prawidłowej pozycji, przy pomocy pasa dekompresyjno-magnetycznego VENDINOS, powoduje (dosłownie) „zdjęcie” z Twoich pleców niewiarygodnie dużego ciężaru. Pomyśl tylko: przez pół życia Twój kręgosłup dźwigał prawie pół tony! Non stop, bez przerwy. Aż trudno uwierzyć, że wytrzymał tyle czasu…

Pas VENDINOS powoduje bezpieczne rozciągnięcie kręgosłupa, równomierne rozlokowanie nacisku na jego poszczególne części i całkowite, natychmiastowe uwolnienie Cię od cierpienia. To właśnie dzięki prostemu zastosowaniu technologii możliwe jest zwiększenie przestrzeni między kręgami. Kręgi przestają naciskać na nerwy kulszowe, a ból kręgosłupa całkowicie znika.

A jest to tylko działanie zewnętrzne, któremu dodatkowo towarzyszy oddziaływanie na poziomie nanokomórkowym. Kiedy kręgosłup zostaje odciążony, możliwe jest przeprowadzenie gruntownej regeneracji wewnętrznej i odbudowa jego zniszczonych struktur. W ten sposób kręgi odzyskują dawną wytrzymałość i już po kilku tygodniach noszenia pasa dekompresyjno-magnetycznego VENDINOS po bólu i zwyrodnieniach nie ma śladu.

USUWA STANY ZAPALNE I REGENERUJE MIĘŚNIE PLECÓW

Mniej problemów ze stawamiSzybka dostawa w Polsce doskonałe opinie kliknij i przeczytaj

Efektem noszenia pasa dekompresyjno-magnetycznego jest powrót do stanu pełnej sprawności kręgosłupa już po ok 4 tygodniach. Zmniejszenie bólu zauważalne jest niemal natychmiast po założeniu pasa. Natomiast efekty regeneracji nanokomórkowej kręgosłupa przychodzą po kilku dniach, gdy zwiększa się krążenie płynów odżywczych, a czerwone krwinki zaczynają docierać do najcieńszych naczyń włosowatych. To powoduje 3-krotne przyśpieszenie odbudowy uszkodzonych tkanek na poziomie wewnątrzkomórkowym. Znikanie wszelkich obrzęków i opuchlizny. A Ty odczuwasz trwałą ulgę w bólu – bez skutków ubocznych.

Efekty te zostały wielokrotnie potwierdzone – najpierw przez uczestników testów, a później setki tysięcy osób w całej Europie – w tym także POLSKICH. Relacje zawsze były bardzo emocjonalne.

test1 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Jestem sprawny jak 20 lat temu

“Mając 61 lat i ból w plecach tak silny, że czasem nie możesz wstać z łóżka nie oczekujesz zbyt wiele. Chciałem choć trochę złagodzić cierpienie i wykonać chociaż 10 kroków bez uczucia piekącego bólu. Dostałem dużo więcej. Pas nie tylko uśmierzył ból, ale sprawił, że już po 4 dniach mogłem swobodnie chodzić. Po 4 tygodniach żadna aktywność nie była dla mnie problemem. Czuję się jakby odjęło mi co najmniej 20 lat.”

czytaj  Dowiedz się wszystkiego o kaszlu mokrym suchym krtaniowym w nocy i po jedzeniu

Marian Witkowski, 61 lat

test2 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Działa przy 15 kg nadwagi

Mniej problemów z kręgosłupemPoznaj co może pomóc w Twoich problemach kliknij i przeczytaj

„Po założeniu pasa dekompresyjno-magnetycznego poczułam się tak, jakby zdjął on ciężar z moich pleców i przyjął go na siebie. Przy wadze 75 kg to jak prawdziwe wybawienie. Nosząc pas czułam się lekko i wszystkie codzienne obowiązki były dużo łatwiejsze. Mogłam stać godzinami w kuchni, chodzić po schodach, dźwigać zakupy. Nim się obejrzałam minęło 31 dni i ból w plecach zniknął całkowicie.”

Anna Koślik, 63 lata

test3 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

4 tygodnie i ból mija

„Pas Vendinos na ból pleców to solidny produkt warty swojej ceny. Nosiłem go codziennie wg instrukcji, przez ok 6-8 godzin dziennie i zadziałał według obietnic. W 4 tygodnie pozbyłem się bólu i obrzęku pleców.”

Robert Wilczek, 52 lata

test4 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Lekarz przestał straszyć mnie operacją

Mniej problemów z kręgosłupemPoznaj co może pomóc w Twoich problemach kliknij i przeczytaj

„Ból pleców męczył mnie kilka lat ale zagłuszałem go lekami przeciwbólowymi. W końcu lekarz powiedział mi, że moje dyski są tak zniszczone, że niedługo jedyne co mi pomoże to skomplikowana operacja. Wtedy córka kupiła mi pas Vendinos. Nie chciałem w to wierzyć ale pas bardzo szybko, niemal od ręki zahamował mój ból. W ciągu 2 tygodni poczułem ogromną różnicę. Gdy po 3 miesiącach odwiedziłem lekarza nie mógł się napatrzeć na zdjęcia rentgenowskie mojego kręgosłupa. Okazało się, że powiększyła się przestrzeń międzydyskowa a same dyski międzykręgowe zostały zregenerowane. Dziś już nie grozi mi operacja”

Mariusz Piwoński, 58 lat

test5 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Po 9 latach wygrałam z bólem

„Z rwącym bólem w lędźwiach walczyłam już 9 lat. Mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego. Jednak dopiero ten cudowny pas mi pomógł. Zahamował ból i zmniejszył stan zapalny. Przez 4 tygodnie codziennego noszenia pasa zapomniałam o bólu. Teraz wiem, że moje zdrowie jest pod kontrolą.”

Karolina Ostrowska, 42 lata

test6 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Poprawa od 1 założenia

„Już po pierwszym założeniu pasa ból stawał dużo mniejszy – żaden proszek przeciwbólowy nie był w stanie dać mi takiej ulgi jak ten pas. Nawet nie wiem jak to działa, ale uwielbiam ten efekt. Noszę to już 3 tydzień i moje plecy wyglądają dużo lepiej – zniknęła opuchlizna, a ból pojawia się coraz rzadziej.”

Alicja Czapko, 76 lat

test7 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Zero bólu, 100% wygody

„Ten magnetyczny pas to dokładnie to czego potrzebowałem. Idealnie przylega do pleców. Materiał jest miękki i wygodny, a najlepsze jest to, że nie ma żadnych swędzących szwów! Podsumowując – ten produkt zdecydowanie przerósł moje oczekiwania w zakresie jakości, komfortu i trwałości. I co najważniejsze wywiązuje się z obietnic – za każdym razem gdy go zakładam czuję ogromną ulgę.”

Daniel Pręgowski, 66 lat

test8 Vendinos pas dekompresyjno magnetycznego. Uwaga oszustwo? Opinie i Cena

Zadziała na każdego

Polecam tę kurację wszystkim pacjentom jako uzupełnienie moich zabiegów. W gabinecie przychodzą do mnie ludzie z różnymi problemami – u niektórych ból pleców spowodowany jest przez stany zapalne, u innych to pozostałość po kontuzjach. Dziękują mi, bo pas dekompresyjno-magnetyczny Dr Changa przynosi im olbrzymią ulgę między zabiegami.”

Antoni Brodzki,
właściciel gabinetu masażu

Mniej problemów z kręgosłupemPoznaj co może pomóc w Twoich problemach kliknij i przeczytaj

Jeśli dzisiaj dołączysz do klubu rabatowego oszczędzisz 120 zł i otrzymasz VENDINOS zupełnie za darmo

–>

czytaj  Anatomiczna budowa wtroby i jej funkcje

CZY TY TEŻ CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO TYCH KOBIET I MĘŻCZYZN, KTÓRZY JUŻ POZBYLI SIĘ BÓLU PLECÓW?

JAK WYPRÓBOWAĆ PAS VENDINOS BEZ ŻADNEGO RYZYKA?

Już niedługo poczujesz ogromne zdziwienie, orientując się, że przewlekły ból pleców kompletnie zniknął z Twojego życia. Oto sposób jak wypróbować pas dekompresyjno-magnetycznym VENDINOS bez ryzyka. Jedyny warunek to działać szybko i dołączyć do klubu rabatowego.

Już teraz wypełnij znajdujący się na dole formularz rezerwacyjny. Następnie poczekaj na przesyłkę od kuriera (albo listonosza) i odbierz swój własny pas dekompresyjno-magnetyczny. Pamiętaj, że jeśli się pośpieszysz pas opracowany przez naukowców pod kierownictwem dr Wilfrieda Stromma otrzymasz wraz ze specjalnym dofinansowaniem. Jest ono przeznaczone jedynie dla ograniczonej grupy osób (dowiesz się o nim poniżej – czytaj uważnie!).

PAMIĘTAJ! Stosując pas przez kilka godzin dziennie już po kilku dniach zauważysz jak:

 • zmniejsza się stopień odczuwanego bólu pleców aż do jego całkowitego zaniku,
 • opuchlizna, obrzęki i stany zapalne zaczną znikać po ok. tygodniu,
 • stawy i mięśnie pleców stają się mocne i odporne na obciążenie,
 • poprawi się Twoja ogólna kondycja zdrowotna i znikną wszelkie zwyrodnienia,
 • odzyskasz 100% sprawności – zaczniesz normalnie chodzić, biegać, wchodzić po schodach, nosić zakupy, bawić się z wnuczkami.

Już po pierwszym założeniu pasa dekompresyjno-magnetycznego VENDINOS proces permanentnego usuwania bólu pleców i regeneracji zostanie aktywowany, a Ty odczujesz ulgę. Całkowitą sprawność, bez cienia bólu i śladu po wcześniejszych zwyrodnieniach kręgów, uzyskasz po ok. 31 dniach.

 

Efekty gwarantowane

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy ten pas jest dla Ciebie, mam jeszcze jedną wspaniałą wiadomość. To propozycja bez jakiegokolwiek ryzyka! Jak to możliwe? Otóż laboratorium dr Stromma daje Ci taką oto gwarancję satysfakcji – dzięki niej nic nie ryzykujesz, ponieważ każdy kosmetyk jest objęty GWARANCJĄ POTRÓJNEJ SATYSFAKCJI:

Gwarancja potrójnej satysfakcji

Mniej problemów z kręgosłupemPoznaj co może pomóc w Twoich problemach kliknij i przeczytaj
 1. Gwarancja oryginalności – w pasie dekompresyjno-magnetycznym VENDINOS zastosowano innowacyjną konstrukcję z użyciem 12 biomagnesów, których skuteczność w walce z bólem pleców potwierdzają testy kliniczne. Dodatkowo anatomiczna konstrukcja pasa przenosi wysiłek z pleców na mięśnie brzucha, odciążając kręgosłup. Dzięki temu bezpiecznie zwiększa przestrzeń między kręgami. Tak unikalnego działania z pewnością nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na rynku. Oryginalny pas dekompresyjno-magnetyczny trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja jakości – zaawansowany technologicznie pas VENDINOS jest zgodny z najwyższymi normami jakości. W trosce o Twoje zdrowie, wykonano go z inteligentnych, oddychających materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu pleców, nie powodując bolesnych otarć. Wszystko po to, aby stosowanie pasa VENDINOS było całkowicie bezpieczne, a efekty kuracji w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja zadowolenia – liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność VENDINOS. Kuracja jest rekomendowana przez najlepszych w Europie specjalistów rehabilitantów z jako najlepsza, naturalna kuracja na ból pleców. Osobiście jestem przekonany, że po zastosowaniu tego błyskawicznego sposobu na likwidację bólu pleców poczujesz ulgę szybciej niż myślisz.

 

DOFINANSOWANIE DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB!

Pierwsze 100 osób, które wypełni formularz na dole strony otrzyma 65% zniżki! Otrzymasz pas dekompresyjno-magnetyczny dr Wilfrieda Stromma, za udział w klubie rabatowym zamiast za 289 zł tylko za 169 zł (PRZESYŁKA GRATIS)! Jest to jednorazowy program dofinansowania europejskiego, który wkrótce wygaśnie. Dlatego: nieważne czy Twój ból pleców objawia się sporadycznie, czy dokucza Ci nieustannie – KONIECZNIE SIĘGNIJ PO TEN PAS!

Pamiętaj! Ból pleców dopadnie prędzej czy później dopadnie każdego. Im szybciej zaczniesz mu przeciwdziałać, tym większe szanse na pokonanie go szybko i skutecznie. A skoro możesz to zrobić 65% taniej, to nie ma się na czym zastanawiać!

 

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

14 Komentarzy

 1. Kupilam pas bole plecow ustaly pas grzeje plecy jest bardzo duzy zobaczymy jak to sie bedzie mialo po 31 dniach napisze to nie zadna reklama troche drogo ale efekty sa

 2. Zadalem Panstwu pytanie o ograniczeniach w przypadku wszczepionego rozrusznika. Otrzymalem odpowiedz negatywna. Skierowalem w tej sprawie rowniez pytanie do prowadzacego mnie kardiologa. Uzyskalem odpowiedz potwiedzajaca nozliwosc uzytkowania pasa z wbudowanymi magnesami. Troche sie gubie w tym co strony przedstawiaja. Gdzie lezy prawda. Prosze o jednoznaczne stanowisko bez zbednej asekuracji.
  Pozdrawiam
  Jan Siwek

 3. rezygnuje z pasa, wendinos bo chciałam kupić dla syna, a zamówienie wysłałam w swoim imieniu, a mnie na razie pas nie jest potrzebny. Nie uzgodniłam z synem, więc rezygnuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*