Smartmount: wygodna niezbędna lub niepotrzebna nowość?

smartmount
smartmount
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nie warto rozpraszać się podczas prowadzenia samochodu. Nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć na drodze, więc musisz być bardzo ostrożny. Jednak często zdarza się, że potrzebujesz smartfona lub tabletu w zasięgu: aby sprawdzić trasę, wykonać pilne połączenie lub po prostu sprawdzić czas. To prawie zawsze nie jest łatwe do zrobienia podczas jazdy. Smartfon może spaść pod tylną część siedzenia lub może być trudno szybko go znaleźć w schowku.Zaawansowani użytkownicy kupują posiadacze telefonów samochodowych. To dobry wybór, ponieważ znacznie ułatwia korzystanie z telefonu w samochodzie. Ale co można powiedzieć o samym produkcie? Czy jest to produkt wysokiej jakości i czy naprawdę spełnia wymagania? Smartmount Uchwyt samochodowy telefonu wyróżnia się wśród tego rodzaju produktów. Zobaczmy, czy to naprawdę jest dobre.

Opis produktu.

Uchwyt samochodowy na telefon Smartmount jest zmieniarką gier w akcesoriach samochodowych. Jest to bardzo lekki i kompaktowy produkt, który utrzyma każde urządzenie mobilne w zasięgu wzroku. Jest to połączenie gumowe z dwoma magnesami: jeden jest przymocowany do panelu, a drugi jest przymocowany do telefonu. Możesz umieścić tę nowość w dowolnym miejscu na panelu samochodu, nie obawiając się, że telefon spadnie lub zostanie porysowany, ponieważ na boku nie ma żadnych plastikowych uchwytów. Istnieje również naklejka magnetyczna, którą można przymocować do tylnej części urządzenia.

Sposób, w jaki działa Smartmount.

smartmount car 1 300x170 Smartmount: wygodna niezbędna lub niepotrzebna nowość?

Smartmount Uchwyt samochodowy działa za pomocą sprawdzonej w czasie zasady magnetycznej. Oznacza to, że w żadnej ekstremalnej sytuacji nic się nie wydarzy: nie spadnie w samochodzie i nie zostanie odłączony od smartfona. W przypadku, gdy stanie się mokro, mechanizm nadal będzie działał. Nie zostanie uszkodzony z powodu śniegu, wiatru, wypadków, uderzania w dziury, wstrząsów i gwałtownych uderzeń na drodze. Pomimo całej jego niezawodności i mocnego systemu mocowania bardzo łatwo jest zdjąć telefon i odłączyć urządzenie ręcznie. Nie pozostaną żadne ślady, a Ty nie musisz kupować żadnych materiałów eksploatacyjnych, takich jak klej, pędzle, taśmy klejące itp.

czytaj  Detosil opinie + forum, cena, gdzie kupić kapsułki, Allegro, skład, apteka, Polska

Dla kogo jest odpowiedni Smartmount?

Magnetyczny uchwyt na telefon samochodowy uważany jest za uniwersalne urządzenie. Dlatego:

 • Przede wszystkim może być stosowany w każdym samochodzie. Marka Twojego samochodu, rok produkcji i model nie mają znaczenia, o ile ma panel, do którego można przymocować urządzenie.
 • Po drugie, nie ma znaczenia, jaki typ telefonu masz. Może być dowolnej wielkości, modelu i kształtu, ponieważ urządzenie trzyma je tylko od tyłu.
 • Po trzecie, uchwyt jest ledwo zauważalny i ma prosty stylowy wygląd, który pasuje do każdego wnętrza samochodu.

Więc możesz zobaczyć, że ta nowość może być odpowiednia dla każdego kierowcy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy profesjonalnym mężczyzną czy kobietą, pasjonującym się trendami mody lub preferującym wygodę, nadal chciałbyś mieć tego posiadacza.

Jak  użyć Smartmount?

Smartmount jest łatwym w użyciu urządzeniem. Można go łatwo i szybko zainstalować i odłączyć. Aby zapewnić najlepsze wyniki, wykonaj następujące 3 kroki:

 1. Przymocuj dolną część uchwytu do panelu samochodosmartmount car 300x229 Smartmount: wygodna niezbędna lub niepotrzebna nowość?wego.
 2. Podłącz okrągły zestaw z zestawu do tylnej części telefonu lub tabletu.
 3. Przymocuj płytę do uchwytu przy niewielkim nacisku.

Aby odłączyć urządzenie, po prostu pociągnij trochę telefon, a następnie odłącz pozostałe części urządzenia od panelu. To wszystko, instalacja i odłączenie tego posiadacza zajmie nie więcej niż 5 minut.
Magnetyczny uchwyt na telefon samochodowy łączy w sobie zarówno lekkość konstrukcji, jak i jakość wykonania. Z zewnątrz wykonany jest z wysokiej jakości metalu, który nie rdzewieje i nie ulega uszkodzeniu pod wpływem fizycznego uderzenia. Od wewnątrz ma system gumowy, który umożliwia jego unieruchomienie. Silne magnesy są wstawiane z obu stron, okrągła płyta na smartfona jest również wykonana z magnesów. Producent przeprowadził wszystkie niezbędne certyfikaty jakości na rynkach rosyjskim, amerykańskim i europejskim. W 2016 roku produkt został uznany za najlepszy akcesorium samochodowe roku na wystawie CTIA w Las Vegas. Następnie produkt pojawił się na rynku rosyjskim po raz pierwszy, a teraz zaczyna być jedną z najbardziej popularnych i poszukiwanych nowości.

czytaj  Bioveliss tabs-Opinie-Cena-Czy warto kupić te produkt na odchudzanie?

Jak wygodny jest Smartmount  ?

Telefon samochodowy Smartmount posiadacz może rozwiązać wiele twoich problemów. Po przymocowaniu go do prawej lub lewej strony kierownicy, możesz naprawić nawigator i zawsze widzieć trasę. Trzymaj tam swój smartfon, a zobaczysz powiadomienia i będziesz mógł łatwo włączyć muzykę. Umieść tam tablet, a będziesz w stanie odczytać niezbędne informacje podczas jazdy.
Po naprawieniu urządzenia można go przekręcić w dowolne direction, psmartmount1 300x168 Smartmount: wygodna niezbędna lub niepotrzebna nowość?onieważ uchwyt telefonu samochodowego ma okrągłe złącze. Można go obracać o 180 stopni, a jednocześnie w razie potrzeby można go stabilnie ustawić w jednej pozycji. Jest to możliwe dzięki doskonałej technologii z gumowanym rdzeniem.

Ponieważ urządzenie mobilne jest zamocowane z tyłu, jego przednia i boczne części pozostają nienaruszone. Możesz wyraźnie zobaczyć ekran. Twój smartfon będzie bezpieczny i zdrowy: nie pozostaną żadne zadrapania i plamy.

Projekt Smartmount.

Oprócz wszystkich ważnych parametrów pracy, producenci nie zapomnieli również o projekcie. Prawie 70% zakupów tego produktu odbywa się ze względu na jego konstrukcję. To piękne urządzenie o doskonałym metalicznym połysku w połączeniu z czarnym i czerwonym kolorem magnesów przyciągających wzrok. Uchwyt jest bardzo mały, więc nie będzie widoczny podczas mocowania do panelu. Jego cechą konstrukcyjną jest to, że wygląda całkiem neutralnie. Urządzenie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i pasuje do każdego wnętrza samochodu. Ta nowość może być również miłym prezentem dla twojego szefa, kolegi, a nawet małżonka. Dodaj małe opakowanie, a otrzymasz oryginalny i przydatny prezent dla każdego kierowcy.

Dlaczego jest lepszy od innych podobnych produktów?

Na rynku jest wiele uchwytów do telefonów samochodowych z różnych materiałów, kształtów i typów. Dlaczego ten model jest lepszy od innych? Oto kilka czynników, które mogą to wyjaśnić:

 • wielofunkcyjność;
 • silny system mocowania;
 • wysokiej jakości materiały;
 • Piękny design;
 • trwałość;
 • niska cena;
 • łatwy w użyciu;
 • szybka instalacja i odłączanie;
 • nie pozostawia zadrapań ani śladów na panelu samochodowym lub urządzeniu mobilnym.
czytaj  Najskuteczniejsza Technika usuwania kleszcza A z psa A.

Większość alternatywnych opcji nie może zaoferować pełnego zestawu zalet opisanych powyżej, więc powód, dla którego ta nowość jest dobrym wyborem, staje się oczywisty.

Czy należy kupić uchwyt samochodowy na telefon Smartmount?

Odpowiedź brzmi oczywiście “tak”, wszystko przemawia za innowacyjną technologią. Z pewnością przewyższa opcje alternatywne o wszystkie parametry. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z telefonu w swoim samochodzie, spróbuj. Zobaczysz, jak to jest wygodne i nie będzie już w stanie żyć bez niego. Twój smartfon lub tablet zawsze będzie w widocznym miejscu, bezpiecznym i dźwiękowym. Na pewno nie będziesz żałować dokonania tego zakupu.
Być może pomyślisz nawet o zakupie kilku magnetycznych uchwytów na telefony samochodowe, ponieważ czasami możesz potrzebować szybkiego dostępu do nawigatora, smartfona i tabletu naraz. Okazało się, że Smartmount to niezbędne, wygodne urządzenie, które za jednym zamachem może rozwiązać Twoje problemy!

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*