Slim Line-Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

[Głosów:9    Średnia:4.3/5]

 

Jutro będziesz ważyć mniej o 2,5 kilo
i zbijesz poziom cholesterolu o 5 punktów
– efekt gwarantowany testami medycznymi

 

TERAZ Z CERTYFIKATEM ISO 9001

profesor greenslim Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Nazywam się prof. Michael Stefansson i na tej stronie chcę przedstawić Ci naukową metodę walki z nadwagą i jej skutkami zdrowotnymi – wysokim cholesterolem, nadmiarem cukru i zaburzeniami metabolizmu. Zamiast obietnic – oferuję Ci udokumentowany testami medycznymi i badaniami laboratoryjnymi sposób na równoczesne pokonanie nadwagi i wysokiego cholesterolu.

Niezależnie od Tego, czy to Twoja pierwsza, czy kolejna próba odchudzania – mam dla Ciebie najbardziej ekscytującą wiadomość, jaką kiedykolwiek czytałaś o zrzucaniu kilogramów.

Jeśli próbowałaś już schudnąć, pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się wstydu związanego z nadwagą i przestać zamartwiać się stanem Twojego zdrowia.

Z drugiej strony, jeśli to dopiero Twoja pierwsza próba odchudzania, to dzięki niej unikniesz wielu lat cierpienia i komplikacji zdrowotnych wynikających z nadwagi.

Zaoszczędzisz też tysiące złotych, które wydałabyś na nieskuteczne próby odchudzania.

Na początek chcę pokazać Ci autentyczne zdjęcie Moniki, która stosując moją metodę schudła 14 kg i zbiła poziom złego cholesterolu o 60 jednostek.

main Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Udokumentowane efekty 4-tygodniowej kuracji Moniki:

 

 • schudła 14 kilo – bez diety ani ćwiczeń
 • oczyściła naczynia krwionośne z toksyn i poprawiła przepływ krwi
 • obniżyła poziom cholesterolu LDL o 60 punktów
 • zapanowała nad wysokim cukrem
 • przyśpieszyła metabolizm o 300%

Jak schudnąć i pozbyć się cholesterolu w sposób naukowy?

Już niedługo nie będziesz mogła uwierzyć, że jeszcze niedawno ważyłaś 10, 15, a nawet 25 kilo więcej i martwiłaś się z powodu wysokiego cholesterolu. Oto co musisz zrobić, żeby pokonać tłuszcz i uwolnić się od zabójczego cholesterolu.

Po prostu, dwa razy dziennie bierzesz po jednej kapsułce Slim Line. Jedną przed śniadaniem, drugą przed obiadem. A potem: Ty robisz to co zwykle, ale Twój organizm zaczyna działać zupełnie inaczej. Nie musisz zmieniać diety, nie musisz chodzić na siłownię, bo Twój organizm i tak prowadzi walkę z tłuszczem.

Ten efekt odchudzający to nie żadna sztuczka ani cudowne działanie, to po prostu wynik naukowego podejścia do odchudzania. Mówiąc naukowe podejście – mam na myśli działanie specjalnej mieszanki substancji turbo-spalających tłuszcz, które równocześnie niszczą tłuszcz, blokują jego powstawanie i zbijają poziom cholesterolu. Dzięki dostarczeniu ich do krwi:

 • będziesz spalać kalorie przez 24h/dobę, zamiast odkładać je w tkance tłuszczowej,
 • usuniesz cholesterol i toksyny z organizmu, zamiast zaśmiecać nim żyły i tętnice,
 • będziesz pełna energii, zamiast odczuwać ciągły głód i zmęczenie,
 • i pozbędziesz się najbardziej uporczywych skutków nadwagi, które odbierają Ci radość i uniemożliwiają normalne życie
czytaj  Dowiedz się jakie są objawy i metody leczenia czerniaka złośliwego młodzieńczego i oka

Efekty kuracji kapsułkami Slim Line zmierzone na podstawie badań statystycznych – dane podane w %

 

graph Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

spadek masy ciała

obniżenie poziomu cholesterolu

zmniejszenia apetytu

ustąpienie wzdęć i problemów jelitowych

koniec problemów ze snem

ustopięnie bólu kręgosłupa i stawów

Najważniejszy powód, czemu nie powinnaś decydować się na Slim Line w tym momencie

 

Gwarantowane efekty lub zwrot pieniędzy

W tym miejscu, może Ci się wydawać, że właśnie znalazłaś rozwiązanie, które uwolni cię od wstydu i bólu spowodowanego nadwagą. Wiem, bo tak samo czułem się, gdy po raz pierwszy sprawdziłem moja metodę kilka lat temu. Jednak poproszę Cię, żebyś jeszcze nie zamawiała preparatu Slim Line.

Proszę Cię o to, ponieważ, chcę Ci wyjaśnić jaką dokładnie moc, kryją te niesamowite kapsułki.

Musisz wiedzieć, że tajemnica skuteczności kapsułek Slim Line tkwi w specjalnym połączeniu czterech potężnych spalaczy tłuszczu. W przeciwieństwie do zwykłych preparatów, które zawierają jeden a najwyżej dwa z tych składników, Slim Line łączy moc aż czterech substancji niszczących tłuszcz, każda z nich wpływa na proces odchudzania w odmienny sposób.

greenslim Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Slim Line został uznany za najlepszą kurację odchudzającą w 2015 roku.

Składnik 1# – Jagody Acai
To najważniejsza substancja, niezbędna do szybkiego spadku masy ciała. Ten naturalny związek przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez nasilenie termogenezy. Pomaga też regulować poziom cukru we krwi. Dzięki regularnemu dostarczaniu jagód acai do organizmu możliwe jest przyśpieszenie metabolizmu nawet o 300%.

Składnik 2# – Garcinia Cambogia
Ta niesamowita roślina ma potwierdzone działanie zdrowotne i odchudzające. Jest od wieków stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej i hinduskiej. To najbogatsze źródło kwasu hydroksycytrynowego HCA, który korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, zmuszając organizm do spalania cukru i glukozy.

Składnik 3# – Morwa biała
To najważniejsza substancja, niezbędna do szybkiego spadku masy ciała. Zawiera substancje spowalniające działanie enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów, dzięki czemu reguluje stężenie cukru we krwi. W rezultacie część węglowodanów pozostaje niestrawiona i wydalona z organizmu.

Składnik 4# – Wyciąg suchy z malin
Stanowi źródło wielu cennych antyoksydantów i witamin. Skutecznie podnosi temperaturę ciała, dzięki czemu znacznie przyspiesza przemianę materii. Ponadto wspomaga organizm w usuwaniu toksyn i innych ubocznych produktów przemiany materii.

Poznaj jedyną osobę, która ma moc uwolnienia Cię od koszmaru nadwagi

Badania dowodzą, że na pierwsze efekty działania czeka się krócej niż czytałaś ten tekst. Jednak mam 100% pewności, że nie schudniesz ani grama, jeśli nie zaczniesz działać TERAZ. To jest ten moment, w którym musisz podjąć decyzję. Albo uznałaś, że to co przeczytałaś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Albo chcesz zrobić pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki i zdrowego życia.

Niezależnie od tego, czy wierzysz, czy nie w naukowe rozwiązanie Twoich problemów…

Niezależnie od tego, co powiedział Ci dietetyk albo Ci wszyscy pseudo-specjaliści od odchudzania…

Bez względu na to, że wciąż słyszysz, że walka z nadwagą musi być powolna i wymagać wielkich wyrzeczeń…

Slim Line – jest najprostszym, najrzetelniej potwierdzonym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem Twoich problemów z nadwagą i cholesterolem, jakie kiedykolwiek stworzono.

Ale koniec końców decyzja należy do Ciebie.

Chcesz dołączyć do tysięcy kobiet i mężczyzn, którzy pozbyli się ohydnego tłuszczu i pokonali zabójczy cholesterol?

Powiedziałem Ci już wszystko o mojej metodzie. Wiesz jak działa i jak jej skuteczność opisują prawdziwe osoby. Jednak wiem, że trudno jest zrobić pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki i zdrowego życia. Dlatego chcę zrobić coś więcej. Ofiaruję Ci moją osobistą pomoc. Chcę zdjąć z Twoich barków całe ryzyko związane ze sprawdzeniem skuteczności preparatu Slim Line. Po prostu wezmę je na siebie. W związku z tym składam Ci następującą ofertę:

czytaj  Idealny wygląd końcówek rzęs dzięki Black Eyelashes

Przetestuj Slim Line na moje ryzyko!

Jestem naukowcem, dlatego dokładnie wiem, jak nadwaga i wysoki cholesterol wpływają każdego dnia na Twoje zdrowie i samopoczucie. Niestety, nie mogę za Ciebie schudnąć, ale to co mogę i co chcę zrobić, to pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji. Dlatego składam Ci prostą ofertę – bez żadnych kruczków.

Albo w 30 dni schudniesz minimum 14 kg i zbijesz cholesterol o przynajmniej 60 punktów, albo otrzymasz zwrot całej Twojej wpłaty. Wystarczy, że odeślesz do nas puste opakowanie po kapsułkach, a ja zwrócę Ci pieniądze, które wydałaś.

To najprostsza oferta pod słońcem, w której płacisz tylko za wyniki, a nie obietnice. Żeby z niej skorzystać, wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny. Nic nie ryzykujesz, ponieważ wysyłam Ci preparat na swój koszt, a pieniądze czekają na specjalnym koncie. Wypłacam je dopiero po 60 dniach. Jeśli wcześniej złożysz reklamację, wracają do Ciebie. Bez żadnych pytań!

Tylko pamiętaj, ta oferta jest wolna od ryzyka. Dlatego jeśli akurat Ty nie osiągniesz efektów gwarantowanych testami medycznymi – koniecznie odeślij do nas puste opakowanie po kapsułkach Slim Line. My zwrócimy Ci całą wpłatę.

W przypadku, gdy Slim Line na Ciebie nie zadziała, radzę Ci udać się do lekarza, żeby przebadał Twoją tarczycę. Bo jeśli nie masz poważnych problemów z tarczycą, to nie ma siły, żebyś nie osiągnęła sukcesu. Koniec i kropka!

Czy może być jakaś bezpieczniejsza decyzja? Zapasy są bardzo ograniczone. Oferta próbna szybko się nie powtórzy, dlatego DZIAŁAJ TERAZ!

Kup teraz
Preparat Slim Line

greenslim Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?
slim line

Wyniki Moniki to żaden cud.

Potwierdzają je specjalistyczne testy medyczne, w trakcie których najpierw mierzyliśmy spadek wagi u pacjentów, a potem badaliśmy ich poziom cholesterolu. Na koniec powtarzaliśmy cały proces od nowa i od nowa – na kolejnych osobach. Skuteczność tej metody sprawdzali nie tylko uczestnicy testów, ale też prawdziwi klienci. Ich relacje zawsze były bardzo emocjonalne.

fot002 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Cholesterol w normie po 30 dniach

-35 kg

Lekarz ostrzegł mnie, że przez wysoki cholesterol mogę skończyć w szpitalu. Przeraziłam się, bo przecież matka dwójki malutkich dzieci nie może sobie pozwolić na chorowanie. Sprawdziłam kilka kuracji, ale żadna nie poradziła sobie z cholesterolem.

Udało mi się dopiero dzięki preparatowi Slim Line. Po miesiącu jego poziom spadł aż o 80 jednostek. Teraz, w pół roku po kuracji, ważę 35 kilo mniej i mam wyniki badań jak 20-latka! Jestem zdrowa i szczęśliwa!

Maria Konieczna, 38 lat

fot001 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Działa natychmiast po zastosowaniu!

-12 kg

Poczułam ulgę już po dwóch godzinach od wzięcia pierwszej kapsułki. Poskromiła mój głód i byłam naładowana energią. Przez kilka pierwszych dni chudłam po kilogram dziennie! Łącznie ubyło mi 12 kg.

Teraz mieszczę się w 36 i uwielbiam nosić ubrania podkreślające moje nowe kształty.

Marianna Wolska, 31 lat

fot003 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Przestałam cierpieć

-25 kg

Czy kobieta z olbrzymią nadwagą może być szczęśliwa???

Ja byłam chyba najsmutniejszą 23-latką w Polsce. Wstydziłam się ludzi i bałam wychodzić z własnego pokoju.

czytaj  Czy szybkie odchudzanie jest możliwe Domowe sposoby odchudzania

Kapsułki odchudzające znalazłam na forum dla otyłych. Sprawdziłam je, bo przecież i tak nie miałam nic do stracenia.

Efekt: 25 kilo mniej i koniec z depresją. Gdy schudłam, nabrałam pewności siebie. Mam mnóstwo przyjaciół, a od miesiąca wspaniałego chłopaka.

Wszyscy powtarzają mi “Boże! Dominika, ale Ty się zmieniłaś” I mają rację!

Dominika Brzezińska, 23 lata

fot004 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Żona wreszcie dała mi spokój

-23 kg

Moja żona ciągle kazała mi się odchudzać, bo nadwaga i wysoki cholesterol szkodzi na serce.

Zgodziłem się na te kapsułki, bo nie trzeba stosować żadnych diet – więc koledzy nawet nie zauważyli, że się odchudzam

Dzięki nim za jednym razem pozbyłem się zbędnych kilogramów, unormowałem cholesterol i wreszcie mam spokój od narzekania małżonki. W sumie schudłem 23 kilo i zbiłem poziom cholesterolu o 71 punktów.

Janusz Zaręba, 47 lat

fot009 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Koniec z wysokim cukrem

-16 kg

Miałam nie tylko problem z nadwagą, ale też z wysokim cukrem. Dzięki pastylkom Slim Line zupełnie straciłam ochotę na podjadanie. Jadłam tylko wtedy, kiedy mój organizm naprawdę potrzebował „paliwa”.

Po kuracji, schudłam16 kilo. Teraz czuję się młodziej i zdrowiej, udało mi się też pozbyć nadmiernego cukru z krwi.

Julita Konopacka, 51 lat

fot005 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Najszybsze odchudzanie na świecie

-9 kg

Lubię mieć porządek, dlatego codziennie dokumentowałam efekty swojej kuracji. Pierwszego dnia schudłam dokładnie 2,2 kg. Po tygodniu ważyłam 6 kilo mniej, a po 14 dniach skończyłam kurację, bo osiągnęłam zamierzone efekty. W sumie: 9,3 kilograma w 14 dni – To naprawdę spektakularny wynik.

Żaneta Wilk, 39 lat

fot006 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Koniec z bólem kręgosłupa

-16 kg

Już od dziecka miałam problemy z kręgosłupem. Gdy przekroczyłam 70 kilo, nagle ból się nasilił. Nie mogłam się wygodnie ułożyć i miałam problemy z zaśnięciem. Fizjoterapeuta doradził mi zrzucenie paru kilogramów, by odciążyć kręgosłup i stawy. Dzięki kapsułkom schudłam ponad 16 kilo. Ból kręgosłupa minął jak ręką odjął, a ja zachwycam się moja nową, szczupłą sylwetką!

Monika Terlecka, 29 lat

fot007 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Pozbyłam się nadwagi po ciąży

-17 kg

Po ciąży miałam obwisły brzuch, który mnie obrzydzał. Gdy zaczęłam brać kapsułki Slim Line, z dnia na dzień skóra stawała się bardziej naprężona. Po miesiącu wyglądałam nawet lepiej niż przed ciążą. W sumie schudłam 17 kilogramów.
Monika Nowak, 30 lat

fot008 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Nie ma zdrowszego sposobu walki z nadwagą

-22 kg

Moje hobby nie sprzyja zdrowiu. Lubię wypić piwo i zjeść coś dobrego. Na szczęście ten preparat wysysa tłuszcz i niszczy cholesterol jak szalony. Tygodniowo schodziły ze mnie 3-4 kilogramy.

Gdy przeprowadziłem badania okresowe w pracy, dowiedziałem się, że dzięki tej kuracji spadł mi cholesterol o 60 punktów. Mam wyniki jakbym odmłodniał o dobre 10 lat! Jestem zdrowy i silny jak byk!

Dariusz Guziec, 38 lat

fot010 Slim Line Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

Schudłam bez jo-jo

-15 kg

Już wiele razy chudłam, ale prędzej czy później zawsze wracałam do wyjściowej wagi. Jak pomyślę ile wycierpiałam i wydałam na nieskuteczne kuracje, to mnie krew zalewa. Preparat Slim Line zadziałał jak trzeba.

Po kuracji nie tylko schudłam 15 kilo, ale moja niska waga utrzymuje się już 3 miesiące – bez jo-jo!

Katarzyna Milanowska, 33 lata

 

*Przedstawione treści nie stanowią porady lekarskiej i nie mogą zastępować konsultacji u specjalisty. Prezentowany produkt to suplement diety, który nie może być stosowany jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety.

A co uważacie o produkcie ChocoLite?
Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

6 Komentarzy

 1. Ja nie chudne tylko tyje ,a jem same warzywa na sniadanie .obiad skromny i kalacja.Tabletki jem już 2 tygodnie bez efektów,pisano ze mozna zwrócic opakowanie,to zwroca pieniadze,ja kupiłam 60 tabletek.Na kopercie nie ma adresu zwrotnego,prosze o pomoc w uzyskaniu dziekule

 2. Kupiłam stosuje bez żadnego efektu nadarmo pieniądze wydane porażka niema jak zrobić zwrotu bo adresu niema nie polecam strata pieniedzy

 3. Ja też mam w zielonym opakowaniu.Stosuje tydzień waga taka sama ale brzuch i pupa mi zmalały i jem skromnie i dietetycznie aż jestem ciekawa co będzie dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*