Poduszka fotonowa

twojnajlepszyszpital.pl
twojnajlepszyszpital.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy chcesz dobrze spać każdej nocy? Czy chcesz mieć pewność, że Twój kręgosłup i głowa są dobrze ułożone w czasie snu, dzięki czemu obudzisz się wypoczęty/ta. Zapewni to Fotonowa poduszka Tiens, która ułatwia zdrowy sen.

Fale alfa zwiększają aktywność mózgu i Twoją kreatywność.

Energia fotonowa eliminuje zmęczenie i poprawia regenerację.

Energia podczerwieni poprawia krążenie.

Jony ujemne zapobiegają chorobom i dotleniają mózg.

Poduszka zapobiega bólom kręgosłupa, gdyż jest tak wyprofilowana, że głowa jest na odpowiedniej wysokości, kręgosłup zachowuje odpowiednią pozycję.
Poduszka jest nieco wklęsła w środku i przystosowana do pozycji jaką najlepiej lubisz. Śpiąc na wznak kładziesz głowę po środku poduszki, zaś wypukłe części po bokach są wyższe i przystosowane do spania na boku. Dzięki temu kręgosłup i szyja nie męczą się i nie bolą.

Poduszka może nawet wzmacniać twoją kreatywność. Poduszka emituje fale alfa, które wprowadzają mózg człowieka w tzw. “fazę półsnu”, co m.in. ułatwia wejścia w fazy snu głębokiego. Fale alfa zwane są falami geniuszu gdyż zwiększają aktywność mózgu. Im dłużej w czasie snu występują fale alfa tym lepiej mózg wypoczywa i jest lepiej dotleniony.

Według najnowszych badań naukowych niektóre substancje roślinne i minerały wytwarzają fale, które dostrajają się do częstotliwości mózgowych fal ALFA. Mogą więc wprowadzić mózg w fazę fal alfa i zapewnić spokojny sen. Dzięki temu poprawia się zdolność do autoregeneracji ciała.
Komórki nerwowe ludzkiego mózgu (neurony) mogą emitować fale elektryczne i wytwarzać pole elektryczne (to szczególny rodzaj elektrycznej aktywności mózgu). Zapis tych zjawisk dowodzi, że w czasie różnych faz snu wytwarzane są różne rodzaje fal. Kiedy amplituda jest najniższa, tzn. urządzenie służące do zapisu pokazuje drobne fale, oraz im dłużej te fale się utrzymują – tym lepiej komórki mózgu oddychają i zachodzi w nich lepsza przemiana tlenowa. Fale Alfa mózgu działają terapeutycznie na cały organizm. Gdy mózg emituje fale Alfa oznacza to dobry, głęboki sen. Stan ten wpływa na regeneracja sił organizmu, zwiększa dotlenienie mózgu, Czujemy się szczęśliwi i zrelaksowani tak jakbyśmy słuchali dobrej muzyki lub wypoczywali w lesie.

czytaj  Czy szybkie odchudzanie jest możliwe Domowe sposoby odchudzania

Poduszka została wyprodukowana z ciekłokrystalicznego, makromolekulanego polimerycznego materiału, materiału podczerwonego oraz materiału o ujemnej jonizacji.
Śpiąc na poduszce Tiens człowiek czuje się spokojny, rozluźniony i zachodzą w nim procesy zdrowienia organizmu.

Spanie na poduszce fotonowej

może poprawić swój stan umysłowy (fale alfa bywają też nazywane “falami talentu”);
zapewnia spokojny sen;
wpływa na zdrowie i urodę;
spowalnia się procesy starzenia;
dzięki regulacji systemu nerwowego mózgu zwiększy sie odporność organizmu.

Energia Fotonowa
Jest to rodzaj energii zbliżonej do energii życiowej ciała. Wnika ona do komórek ciała. Może zwiększać energię, poprawić regenerację, równoważyć stan nerwów mózgowych i autonomicznych, oraz eleminować zmęczenie i zapewniać spokojny sen.

Energia podczerwieni
Poprawia krążenie krwi przez uwalnianie promieniowania podczerwieni, co wpływa na lepsze dostawy krwi i tlenu do głowy i szyi.

Jon ujemny
Materiał Turmalin zmieszany w rudze z energią fotonową może wytworzyć ujemne jony dookoła głowy, które przenikają do krwi poprzez skórę i organy oddechowe. Dopasowują one funkcje mózgu i nerwów odruchowych, polepsza zaopatrzenie mózgu i serca w krew, niwelują zmęczenie, oczyszczają powietrze wokół głowy i zapobiegają niektóym chorobom.
Jest zrobiona z higienicznie czystych materiałów, posiada nowoczesną i estetyczną formę i zapewnia dobrą wentylację.

Zastosowanie

dla ludzi o niezadawaląjącym stanie zdrowia: pomaga przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych, bezsenności, zawrotach głowy, bólach głowy;
dla ludzi zdrowych: zapobiega problemom wynikającym ze nieprawidłowego ułożeniem ciała w czasie snu, dotlenia, poprawia wypoczynek, powoduje, że człowiek budzi się wypoczęty i pełen energii.
Poduszka pomaga w przypadku problemów zdrowotnych z kręgami szyjnymi, i umożliwia przyjęcie prawidłowego ułożenia ciała w czasie snu.

Budowa poduszki

Kształt poduszki odpowiada fizjologidznemu zakrzywieniu szyi człowieka. Miękkie, elastyczne rurki dostarczają wygody i relaksu.

Wentylacja

Wypełnienie poduszki stanowią elastyczne rurki, które doprowadzają świeże powietrze dookoła głowy i twarzy śpiącego, zapewniają odpowiednią temperaturę, i korzystnie działają na zdrowie.

czytaj  GOJI CREAM najnowszy sposób na piękną i nieskazitelną cerę!

Konserwacja

Materiały wsadowe i poszewki należy prać oddzielnie. Można prać w zwykłym środku piorącym, w czystej wodzie. Suszyć naturalnie. Rurki można włożyć do torby, zacisnąć je i włożyć do czystej wody. Można je prać i suszyć w pralce. Poduszki nie należy wystawiać na działanie silnego światła słonecznego, nie podgrzewać i nie prasować.

Rozmiar: 55 x 35 cm

Materiał: Pokrycie – Jedwab
Wypełnienie – Turmalin (w postaci elastycznych rurek)
Materiały, z których wykonana jest poduszka fotonowa, mają właściwości bakteriostatyczne stwarzają niekorzystne warunki rozwoju dla bakterii i roztoczy.

W ciągu 2 tygodni poduszka dopasowuje się do kształtu ciała.

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*