Nowe słowo w akcesoriach mobilnych: kabel magnetyczny M-cable.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kupowanie urządzenia mobilnego to tylko połowa sukcesu. Konieczne jest również zakupienie szeregu akcesoriów, bez których urządzenie po prostu nie zadziała. Jest to szczególnie ważne w przypadku firmy Apple, która słynie z innowacji i pomysłów, które poprawiają wykorzystanie głównego urządzenia.
Na przykład produkt o nazwie M-cable został opracowany w ostatnim czasie, który od razu stał się jedną z najpopularniejszych nowości na rynku. Można pomyśleć, że to zwykły kabel, więc nie może w nim być nic specjalnego. Ale twórcy poszli dalej i rozwiązali wiele problemów i niedociągnięć zwykłych kabli. Wynikowy produkt jest najlepszy w swoim rodzaju, o czym świadczy wiele czynników, które przeanalizujemy poniżej.

Co to jest kabel magnetyczny?m cablee 150x75 Nowe słowo w akcesoriach mobilnych: kabel magnetyczny M cable.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się całkiem zwyczajne, drut i dwa złącza, ale to znacznie więcej. Można go nazwać “inteligentnym” wynalazkiem. Ma kilka funkcji i ma najwyższą wartość wydajności według wszystkich parametrów. Z jego pomocą otrzymasz 100% opłaty w krótkim czasie bez ryzyka uszkodzenia urządzenia mobilnego. Jakość, wygoda, funkcjonalność i stylowy design wszystko w jednym.

Jak wygląda kabel magnetyczny M-cable?

Urządzenie wygląda bardzo stylowo i schludnie i ma trzy komponenty:

 • drut pleciony z nylonu;
 • małe złącze Lightning do urządzeń Apple;
 • duże złącze USB.

Wszystkie części są połączone z wysokiej jakości gumowanym materiałem i chronione przed załamaniem, dzięki czemu nie musisz się martwić, że styki w środku zostaną rozerwane. Plecionka z nylonu pozwala ci skręcać drut nie uszkadzając go. Same złącza wykonane są z wysokiej jakości metalu, który ma długą żywotność, a magnes zapobiega niewłaściwemu rozłączeniu / połączeniu z urządzeniem.

czytaj  Kiedy warto skorzystać z porad dietetyka?

Operacja.

M-cable działa poprzez silne przyciąganie magnetyczne z boku złącza Lightning. Pozwala to na podłączenie go do urządzenia mobilnego w ciągu 1 sekundy, ponieważ samo go przyciągnie. Łatwo i szybko można się rozłączyć, ponieważ nie trzeba się wysilać. Dodaj do tego szereg dodatkowych funkcji, które pozwalają szybko i dobrze ładować telefon, a praca z komputerem lub innymi urządzeniami jest łatwa i bezpieczna. Możesz wykonywać niezbędne manipulacje w każdej niewygodnej sytuacji, na przykład możesz odłączyć kabel podczas jazdy na rowerze lub jazdy samochodem.

Zalety nowości.

Kabel magnetyczny dla iPhone’a to nie tylko przewody i wtyczki, ale złożony wynalazek, który ma wiele zalet w porównaniu do swoich analogii. Mówiąc dokładniej, przy takich cechach po prostu nie ma konkurencj

i, ponieważ żadne inne urządzenie nie może pochwalić się czymś takim:

 • “Blindly” łączy się ze złączem ładowania ze względu na przyciąganie magnetyczne. Odległość może wynosić do 3 cm.
 • Chroni urządzenie mobilne przed zwarciem.
 • Całkowicie ładuje urządzenie w ciągu zaledwie 100 minut.
 • Zapewnia pełną ochronę miejsca połączenia przed brudem, kurzem, wodą i uderzeniami mechanicznymi.
 • Wyłącza się automatycznie, jeśli się przegrzeje.
 • Posiada funkcję synchronizacji.
 • Zapobiega automatycznemu ponownemu uruchomieniu urządzenia.
 • Wydłuża żywotność baterii.
 • Jeśli kabel zostanie mocno uderzony lub uszkodzony, delikatnie odłączy się od telefonu.
 • Okres działania – co najmniej 30 000 połączeń.
 • Wyposażony w wskaźnik LED.
 • Wytrzymuje prąd 2,4 A.
 • Ma system ochrony przed skrętami drucianymi.
 • Łatwe rozłączanie i łączenie.
 • Widoczny w ciemności.
 • Ma rozsądną politykę cenową.

Dla kogo jest przydatny M-cable?

Jeśli jesteś fanem produktów Apple, ta nowość jest dla Ciebie. Kupując jeden kabel, mcable 300x300 Nowe słowo w akcesoriach mobilnych: kabel magnetyczny M cable.rozwiążesz kilka problemów. Nadaje się do wszystkich urządzeń marki. Drugie złącze ma standardowe wejście, które można podłączyć do laptopa, komputera, zasilacza, przenośnych głośników itp. Ten kabel jest niezbędny w

czytaj  Slim Line-Nowość 2018 na odchudzanie sprawdzamy czy to działa?

samochodzie, gdy trzeba podłączyć urządzenie do ładowarki, nie rozpraszając się. Jest wygodny do zabrania ze sobą podczas podróży lub po prostu do użytku w domu. Nadaje się również dla osób, które często pobierają coś i przesyłają pliki na inne urządzenia.

Specyfikacja techniczna.

Ten kabel magnetyczny jest odpowiedni dla wszystkich urządzeń Apple nowej generacji, ponieważ wszystkie mają standardowe gniazdo USB. Sprawdź również następujące parametry:

 • Długość kabla – 100 cm.
 • 1 standardowe złącze Lightning 8-pin.
 • 2 standardowe złącze USB 0.
 • Szybka obsługa ładowania 2,4 GHz.
 • Waga – 50 g.
 • Funkcja kabla danych.
 • Złoty kolor.
 • Materiał: nylon, guma, wysokiej jakości metal.

Technologia posiada wszystkie certyfikaty jakości i może być sprzedawana niemal na całym świecie. Przeszedł wiele testów, które potwierdziły jego parametry o wysokiej jakości.

Testy i badania.

Kabel magnetyczny dla iPhone’a minęło wiele badań, które wykazały nie tylko jego wszechstronność i jakość, ale także trwałość. Cienki drut pomyślnie przeszedł test ciężaru z ładunkiem 13 kg, gdy był podłączony do laptopa po jednej stronie, a do urządzenia mobilnego po drugiej. Ciężar nie wpłynął na wygląd kabla, a także nadal transmitował dane bez przerwy.
Przeprowadzono kolejny test w celu sprawdzenia żywotności urządzenia. Złącze Lightning było podłączone i odłączone od urządzenia 3000 razy pod rząd. W końcu nie było żadnego zużycia po obu stronach, ponieważ nie wpływa to na proces, działa przez magnetyczną trakcję. Stwierdzono, że kabel może być używany co najmniej 30 000 razy bez utraty jakości transmisji danych i jej nieskazitelnego wyglądu.
Przeprowadzono kilka testów w celu sprawdzenia odporności materiałów na zużycie M-cable pokazał się w najlepszym świetle. Udoskonalona technologia sprawiła, że komponenty są bardziej odporne na zginanie, ściskanie i rozciąganie. Szczególnie ważne jest to, że drut nie zgina się na połączeniu ze złączami i nie traci kontaktu. Wpłynęło to również na ogólne bezpieczeństwo użytkowania.

czytaj  Dietonus - prawdziwe opinie, jak to zrobić - składniki

Kabel magnetyczny: opinie klientów.

Chociaż nowość stała się znana szerokiemu gronu ludzi dopiero od niedawna, od razu zyskała sobie reputację wśród tysięcy użytkowników. Wszyscy zauważają wysoką jakość połączoną ze stylowym opakowaniem, dzięki któremu kabel będzie wyglądał schludnie w połączeniu ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Brak załamań, które zawsze uszkadzały urządzenie, stał się całkowitym zaskoczeniem dla wielu ludzi. A najważniejsze jest bezpieczeństwo. Nie musisz się martwić, że złącze uszkodzi lub porysuje iPhone’a. Zawsze będzie bezpieczne: szybkie ładowanie, ochrona przed wszystkimi możliwymi nieszczęściami i brak przegrzania.

Kabel magnetyczny M-cable to must-have.

Co jeszcze można powiedzieć o nowym, “inteligentnym” i uniwersalnym urządzeniu? Być może, że jest koniecznością. Wszyscy użytkownicy produktów Apple powinni sprawdzić swoją uniwersalność. Jakość i rozwiązania projektowe od producenta są zawsze na najwmcable1 150x150 Nowe słowo w akcesoriach mobilnych: kabel magnetyczny M cable.yższym poziomie, więc dodaj do tego dodatkowe funkcje i wysoki poziom ochrony, a otrzymasz idealnego asystenta we wszystkich rodzajach działalności.

Na rynku jest sporo kabli magnetycznych. Każdy z nich ma inne recenzje, ale tylko    ma tylko pozytywne. Wybór na swoją korzyść jest więc oczywisty. Zostań jeszcze szczęśliwszym właścicielem tej wspaniałej nowości!

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 347 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*