NikotinOFF – rzucanie palenia nigdy nie było tak proste

Palenie papierosów jest nałogiem niezwykle ważnym i niebezpiecznym w naszej cywilizacji. W Polsce z nałogiem tytoniowym boryka się ponad 55% populacji. W ciągu roku w granicach 100 tys. osób umiera z powodu skutków związanych z paleniem papierosów. Dzieje się tak, gdyż w dymie papierosowym znajduje się około 5000 różnych substancji, które posiadają działanie toksyczne, mutagenne, teratogenne oraz kancerogenne. Do grona tych niebezpiecznych składników należą nikotyn, tlenek węgla, fenole, metale ciężkie oraz pierwiastki promieniotwórcze. Te wszystkie substancje przyjmowane w sposób nałogowy mogą prowadzić do wielu schorzeń, takich jak:

• Choroby układu sercowo- naczyniowego – tlenek węgla zmniejsza zdolność hemoglobiny do transportowania tlenu z płuc do tkanek. Ponadto dochodzi do zwiększenia stężenia całkowitego cholesterolu we krwi, co prowadzi do zwiększenia rozwoju miażdżycy i wystąpienia zawału serca.

• Nowotwory – jak wiadomo palenie papierosów zarówno czynne, jak i bierne wpływa na rozwój raka płuc, nerki, krtani, przełyku oraz piersi.

• Układ oddechowy – poprzez długotrwałe narażanie się na ekspozycję tlenku węgla dochodzi do uszkodzenia płuc. Następuje utrata elastyczności pęcherzyków i ich zapadanie się, co przyczynia się do rozedmy płuc. Ponadto długotrwały tego typu stan prowadzi do rozwoju przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

• Układ rozrodczy – z wielu badań wynika, iż jest bardzo duża zależność pomiędzy paleniem papierosów, a zaburzeniami narządów rozrodczych. Mężczyźni mogą mieć bardzo duże problemy z erekcją, na wskutek zwężania się tętnic. Z kolei u kobiet palenie papierosów może przyczyniać się do problemów z zajściem w ciążę.

Niestety rzucenie tego nałogu jest bardzo trudne do zrealizowania. Dlatego powstało mnóstwo różnych produktów, które mają za zadanie poradzić sobie z uzależnieniem od nałogu. Jednym z tego typu produktów jest NikotinOff.

Co to jest NikotinOff?

Produkt ten występuje w postaci kropli. Ten specyfik dedykowany jest dla osób, które chcą raz na zawsze zakończyć walkę z nałogiem tytoniowym. NikotinOff w swoim składzie zawiera same naturalne składniki, dzięki czemu nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. W związku z tym produkt nie posiada przeciwwskazań do jego stosowania. NikotinOff likwiduje potrzebę palenia w sposób bardzo prosty i bezbolesny. W tej dziedzinie jest to produkt jedyny w swoim rodzaju.

czytaj  Zespół cieśni nadgarstka

nikotinoff NikotinOFF – rzucanie palenia nigdy nie było tak proste

W jaki sposób działa NikotinOff?

Krople przenikając do organizmu w bardzo precyzyjny sposób, hamuje działanie receptorów przyjemności, które wydzielane są podczas palenia papierosów. Dzięki takiemu działaniu produkt sprawia, iż palacz nie odczuwa już tak silnej potrzeby palenia. Ponadto krople działają na zasadzie kilku etapów:

1. Powoli eliminuje uzależnienie od nikotyny.

2. Oczyszcza i wzmacnia organizm.

3. Zwiększa wydolność płuc oraz znacznie zmniejsza kaszel.

4. Poprawia sprawność umysłową oraz polepsza nastrój.

Jaki jest skład produktu NikotinOff?

Skuteczność tego produktu jest możliwa dzięki naturalności. W składzie kropli znajdują się głównie wyciągi z ziół, witaminy oraz minerały. Wśród tych ziołowych składników aktywnych należą:

Ekstrakt z dziurawca – jest to roślina lecznicza znana i bardzo popularna wśród naszych przodków. Dziurawiec jest bardzo użyteczny wśród osób, które chcą rzucić palenie. Roślina ułatwia zmniejszenie objawów związanych z odstawieniem nikotyny.

Ekstrakt z głogu – jest to bardzo pospolity i mało wymagający krzew. Owoce są bardzo pomocne przy nadpobudliwości i bezsenności. Ponadto głóg wykazuje działanie przeciwalergiczne oraz można stosować przy zatruciu nikotynowym.

Olejek z eukaliptusa – jest to substancja bezbarwna, ale o intensywnym zapachu. Do jego właściwości należą stany przeciwzapalne, odświeżające, antyseptyczne oraz stymulujące. Ponadto olejek eukaliptusowy likwiduje dolegliwości układu oddechowego, a w szczególności kaszlu.

Mentol – jest to substancja czynna papierosów. Dzięki temu składnikowi dużo łatwiej można pozbyć się nałogu nikotynowego.

W jaki sposób należy stosować NikotinOff?

Sposób użytkowania jest bardzo prosty. Wystarczy przygotować szklankę ciepłej wody. Następnie należy dodać do niej około 30-40 kropel produktu. Następnie trzeba wypić tę wodę. Suplement przyjmuje się 3 razy dziennie po posiłku. W celu uzyskania zadowalających rezultatów produkt należy stosować przez minimum 30 dni.

czytaj  Money Amulet - Twój osobisty amulet szczęścia. Opinie i Cena

Jakie można uzyskać efekty ze stosowania   ?

NikotinOff jest bardzo dobrym pomocnikiem poradzenia sobie z okropnym nałogiem, jakim jest palenie papierosów. Z pomocą tego produktu można uzyskać następujące efekty:

• Likwiduje pragnienie palenia.

• Uwalnia organizm od uzależnienia psychologicznego.

• Usuwa chęć palenia pod wpływem alkoholu.

• Nie dopuszcza do znacznego przyrostu masy ciała podczas rzucania palenia.

• Posiada działanie detoksykacyjne, czyli oczyszcza organizm z wszystkich zalegających toksyn.

nikotinoff1 150x150 NikotinOFF – rzucanie palenia nigdy nie było tak proste

• Eliminuje nie tylko psychiczne, ale również fizyczne uzależnienie.

Gdzie i w jaki sposób można zamówić NikotinOff?

Najlepszym sposobem zamówienia produktu, jest strona producenta. Składając zamówienie na tej stronie, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt. Można oczywiście znaleźć dużo tańsze podróbki, które na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią. Jednak różnica polega na tym, że są one mniej wydajne niż suplement zakupiony u producenta. Dlatego warto zastanowić się, czy warto sugerować się ceną i kupić produkt tańszy, ale mniej skuteczny.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup produktu za pomocą strony producenta, można to zrobić w 3 krokach.

1. Po pierwsze należy wypełnić znajdujący się na stronie formularz zamówienia.

2. Po weryfikacji formularza zgłosi się do Ciebie konsultant. Wówczas za jego pomocą dopełnisz wszystkie formalności, które są niezbędne w celu zamówienia.

3. Po zakończeniu tych wszystkich formalności wystarczy czekać na kuriera z paczką. Przeciętnie dostawa następuje w ciągu 3 dni roboczych. Dzięki współpracy z zaufanym kurierem mamy pewność, iż paczka zostanie dostarczone wprost w ręce zamawiającego. Płatność następuje gotówką podczas otrzymywania przesyłki.

nikotin off 300x168 NikotinOFF – rzucanie palenia nigdy nie było tak proste

Staramy się, aby paczki były pakowane w sposób dyskretny i dostarczane w tempie ekspresowym.

Jaka jest opinia osób stosujących preparat NikotinOff?

Martyna, 68 lat.

Z moim nałogiem walczyłam od ponad 30 lat. Miałam wiele prób rzucenia palenia, które okazywały się być w połowie udane. Nie poddałam się jednak i spróbowałam znaleźć terapię, która w końcu okaże się być skuteczna. Zmieniłam swoje nastawienie, byłam zdeterminowana i natrafiłam na NikotinOff. To wszystko wpłynęło na to, iż raz na zawsze pozbyłam się tego strasznego nałogu. Myślę, że gdyby nie te krople, nadal bym się oszukiwała i potajemnie paliła. Jednak produkt NikotonOff okazał się być bardzo skuteczny i pomocny w tej walce. Dzięki niemu nie czułam głodu nikotynowego, a wręcz przeciwnie dym tytoniowy zaczął mi przeszkadzać. Aktualnie nadal stosuję produkt w celu podtrzymania tego stanu rzeczy. Jednak już nigdy nie zamierzam wracać do mojego nałogu. Uważam, że NikotinOff jest godny polecenia!

Paweł, 38 lat.

Byłem nałogowym palaczem przez 20 lat. Po użyciu tego produktu nie palę już 3 miesiące. Te krople naprawdę działają, po zaledwie 3 dniach głód nikotynowy zanika, a papieros nie smakuje. Nawet nie mam odruchu sięgania po papierosa. Ponadto zmienił się zapach z ust na bardziej miętowy, świeży oraz posiadam większą wydolność płuc. Muszę przyznać, że na początku nie wierzyłem w tego typu produkty, ale widząc rezultaty, wiem że NicotinOff działa w 100%. Niestety nie mam łatwo, gdyż pokusa jest wszędzie, a znajomi, wiedząc że ja rzuciłem palenie, zamiast mi pomóc, to jeszcze bardziej mi utrudniają. Dlatego traktuję NikotinOff jak swojego przyjaciela, który chroni mnie przed wszystkimi pokusami.

Mateusz, 25 lat.

Zacząłem palić, mając 17 lat. Zaczęło się od podbieranych papierosów tacie i paleniem z kolegami za garażem, przysłowiowego „jednego na pół”. Później to już sam kupowałem paczkę. Następnie to palenie stało się czymś naturalnym, na co wcale nie zwracałem uwagi. Teraz po ośmiu latach palenia postanowiłem z tym nałogiem skończyć. W tej decyzji pomogła mi trochę moja dziewczyna, której strasznie przeszkadza dym tytoniowy. W tym celu Ania zamówiła NikotinOff i postawiła mnie przed faktem dokonanym. Wtedy postanowiłem, że skończę z tym zatruwaczem organizmu i teraz nie żałuję. Krople w moim przypadku zaczęły działać po miesięcznej kuracji, ale to i tak wydaje mi się krótki czas w porównaniu do lat palenia. Aktualnie jestem uwolniony od nałogu i jest mi z tym bardzo dobrze.

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*