Bluronica – kuracja odmładzająca – Opinie i Cena.

Starzenie się skóry jest wypadkową trzech mechanizmów: starzenia wewnątrzpochodnego, związanego z wiekiem i zmianami menopauzalnymi, starzenia zewnątrzpochodnego (fotostarzenia) oraz starzenia mimicznego. Nieodpowiednia pielęgnacja, niewystarczające nawilżenie skóry czy nadmierna ekspozycja na słońce generują zmiany naczyniowe, uszkodzenie ochronnej bariery

bluronica 1 Bluronica  kuracja odmładzająca  Opinie i Cena.

 wodno- lipidowej oraz osłabienie struktury włókien kolagenowych.

Bluronica–Efekt?  Zmarszczki

Zmarszczki to główny przejaw starzenia się skóry. Foto starzenie manifestuje się właśnie zmarszczkami, a także obecnością przebarwień.  Nie jesteśmy zapobiec powstaniu zmarszczek mimicznych, powstających w odpowiedzi na ciągłą pracę 54 mięśni mimicznych twarzy- tego typu zmiany pojawiają się na twarzy już w młodym wieku i ulegają pogłębieniu z upływem lat. Stosowanie masażu twarzy pozwala spowolnić postęp tych zmian. A co ze zmarszczkami o innym podłożu? Najlepszym sposobem walki ze zmarszczkami jest zapobieganie ich powstaniu, a ściślej- minimalizowanie ich nasilenia, gdyż nie jesteśmy w stanie całkowicie zapobiec ich pojawieniu się na skórze. Należy nawilżać skórę odpowiednimi kremami oraz od wewnątrz- pijąc min. 2 litry wody dziennie. Powinniśmy unikać ekspozycji na słońce, chroniąc skórę filtrami, co najmniej SPF 50.

A gdy zmarszczki już się pojawią, jakie są sposoby walki z tymi nieestetycznymi oznakami upływającego czasu?

Pielęgnacja cery dotkniętej zmarszczkami to przede wszystkim stosowanie intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, w postaci kremów, serum czy masek. Z pomocą przychodzą nam także zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii. Najpopularniejszą metodą usuwania zmarszczek mimicznych są iniekcje toksyny botulinowej, czyli znany wszystkim botoks. Ostrzy kiwanie zmarszczek botuliną powoduje zahamowanie przewodnictwa nerwowo- mięśniowego i efekt wygładzenia zmarszczek, utrzymujący się do 6 miesięcy. Alternatywą dla botoksu są zastrzyki z kwasu hialuronowego lub kwasu polimlekowego- ich przewagą nad toksyną botulinową jest to, że obie te substancje występują naturalnie w organizmie, nie dają więc żadnych odczynów uczuleniowych. Innym sposobem walki ze zmarszczkami jest mezoterapia igłowa- kontrolowane nakłuwanie skóry na określoną głębokość w celu pobudzenia regeneracji i modelingu głębszych warstw skóry i przygotowania jej na przyjęcie koktajli odżywczych.

czytaj  Domowe maseczki na twarz

Wampirzy lifting

Ostatnio duże zainteresowanie wzbudza tzw. "wampirzy lifting"- wstrzykiwanie skóry własnym osoczem bogato płytkowym; zabieg ten aktywuje komórki macierzyste skóry, stymuluje neoangiogenezę, czyli powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny. Taka kombinacja procesów naprawczych skóry daje spektakularne efekty odmładzające. Jednak najlepsze efekty odnowy skóry, przy minimum skutków ubocznych, gwarantuje laseroterapia. Wykorzystanie lasera zrewolucjonizowało oblicze kosmetologii i medycyny estetycznej. Laser pozwala na bezpieczną, skuteczną i bardzo precyzyjną walkę ze zmarszczkami. Wiązki światłą lasera emitowane są w głąb skóry właściwej i powodują kontrolowane uszkodzenie zdegenerowanych komórek. Stymuluje to intensywne procesy naprawcze, zachodzące dokładnie tam, gdzie są wymagane- światło lasera jest precyzyjnie kierowane w te rejony skóry, które dotknięte są zmarszczkami. Wymienione metody walki ze zmarszczkami dają doskonałe efekty, jednak podstawową wadą jest ich wysoka cena.Musimy pamiętać,że pielęgnacja skóry jest główny źródłem naszej długowieczności. To ona odpowiada za utrzymanie właściwej specyfiki anatomicznej i fizjologicznej skóry.

Opis Działania serum Bluronica

Najbardziej spektakularnie działają kosmetyki o skoncentrowanej formule, takie jak serum Bluronica . To kosmetyk o innowacyjnym mechanizmie oddziaływania na skórę. Najnowszym osiągnięciem współczesnych nauk medycznych czy biotechnologicznych, jest celowana terapia genowa- zindywidualizowany sposób leczenia, oddziałujący na poziomie ekspresji genomu, czyli tego, co leży u podstaw precyzyjnej regulacji wszystkich procesów życiowych. Serum Bluronica działa bezpośrednio na ekspresję genu młodości KLOTHO, którego odkrycie w 1997 roku było największym przełomem ostatnich dziesięcioleci. Aktywowanie genu młodości to z jednej strony zahamowanie procesów starzenia, a z drugiej- pobudzenie procesów naprawczych i widoczne odmłodzenie skóry z już widocznymi zmarszczkami.

Dwufazowa formuła, zakładająca integrację działania serum i kremu, uaktywniających swe działanie nocą,  to niezwykle skuteczny sposób walki ze zmarszczkami. W nocy procesy regeneracyjne skóry zachodzą najintensywniej.

czytaj  Royal Gold Mask opinie -Cena. Nowy krem na zmarszczki!

Dlaczego warto wybrać serum Bluronica?

Dzięki  Bluronica wzrasta temperatura ciała, tkanki są więc lepiej natlenione. Zintensyfikowane krążenie limfy sprzyja detoksykacji komórek, a ich wzmożone podziały, generowane syntezą hormonu wzrostu- odbudowie i odmłodzeniu tkanek. Czas odpoczynku sennego jest więc szansą dla skóry na regenerację i zniwelowanie powstałych w ciągu dnia negatywnych efektów, generowanych wpływem czynników środowiskowych. Gdy te fizjologiczne procesy odnowy skóry wspomożemy celowaną na ekspresję genów młodości pielęgnację- otrzymamy niespotykany dla innych preparatów kosmetycznych efekt intensywnego odmłodzenia.

Obecności jakich składników Bluronica zawdzięcza tak spektakularne działanie przeciwzmarszczkowe?

 • Ekstrakt z algi śnieżnej, rosnącej na zboczach Alp, to odbudowa lipidowej warstwy ochronnej skóry, zwiększona odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz silnie ujędrniające działanie. Ponadto alga śnieżna aktywuje wspomniany gen młodości, kompleksowo walcząc z objawami starzenia się skóry.
 • Kompleks Bluronica stanowi kombinację dwóch naturalnych ekstraktów roślinnych- z krokusa złocistego i akacji senegalskiej. Kompleks

  bluronica Bluronica  kuracja odmładzająca  Opinie i Cena.

  ten stymuluje komunikację międzykomórkową między komórkami naskórka i skóry właściwej, stojącą u podstaw integracji anatomicznej i funkcjonalnej skóry. Wzmożona synteza czynników wzrostu przez keranocyty, powoduje intensywne procesy odnowy i resurfacingu skóry. Zwiększenie ilości włókien kolagenowych i elastylowych zwiększa elastyczność i jędrność skóry, bezpośrednio przekładając się na spłycenie zmarszczek.

 • Olej makadamia to bogate źródło witamin z grupy B oraz witaminy A, niezbędnych do właściwego funkcjonowania skóry, oraz leucyny i skwalenu, dbających o kondycję lipidowego płaszcza ochronnego. Substancje te są doskonałymi antyoksydantami, hamującymi procesy starzenia.
 • Ekstrakt z robinii akacjowej to koktajl flawonoidów i antyoksydantów, także działających ochronnie i przeciwstarzeniowo. Takie połączenie składników aktywnych jest doskonałą gwarancja skuteczności Bluronica- po jego zastosowaniu w ciągu kilkunastu dni zauważysz spektakularną poprawę stanu skóry, spowodowaną zniwelowaniem zmarszczek o każdej lokalizacji.

Bluronica-Podsumowanie

Tak innowacyjny system odmładzania skóry masz na wyciągniecie ręki- wystarczy zmieszać kilka kropli serum Bluronica, dostępnego w postaci ampułek, i zaaplikować na skórę na noc. Bardzo szybko doświadczysz ujędrniającego i przeciwzmarszczkowego działania, które znajduje potwierdzenie w entuzjastycznych opiniach użytkowników. Osoby, które zastosowały ten system pielęgnacji, deklarują spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie skóry oraz poprawę owalu twarzy. Poprawę stanu skóry i wizualnych parametrów twarzy odnotowały zarówno osoby w zaawansowanym wieku, jak i młode, których twarz uległa odświeżeniu i tonizowaniu.

czytaj  Paznokcie latem

Obawiasz się inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej? Straciłaś wiarę w skuteczność działania dostępnych w drogeriach kremów przeciwzmarszczkowych? System pielęgnacyjny Bluronica nada nowego znaczenia domowej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

Zamów Teraz 50 % Ceny bluronica original Bluronica  kuracja odmładzająca  Opinie i Cena. 

 

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*