Biostenix Sensi Oil New – Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

[Głosów:19    Średnia:3.9/5]

“Cytujemy Reklamę jednego z produktów na słuch przesłany do Naszej redakcji przez Pana Marka W.-Dziękujemy

Bardzo Prosimy o Wasze opinie na temat tego Produktu!”

Jak również czekamy o ocenę produktu Calminax

Contents hide

“Za 28 dni usłyszysz nawet szept bez aparatu – efekt potwierdzony niezależnymi testami medycznymi

doctor Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

Witaj,

Nazywam się prof. Romuald Kosiński i jestem naukowcem, specjalistą z zakresu biologii molekularnej. Na tej stronie chcę przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które właśnie otrzymałem nominację do Nagrody Nobla. Opracowałem metodę, dzięki której każdy może w naturalny i prosty sposób odzyskać sprawny słuch w zaledwie 28 dni.

Dlatego, jeśli chcesz BEZ aparatu słuchowego:

 • słyszeć, co mówią do Ciebie inni – nawet, jeśli mówią cicho i niewyraźnie
 • dobrze rozumieć słowa nawet z odległości i w hałasie
 • bez problemu usłyszeć wiadomości w radio i program w telewizji
 • znów rozkoszować się śpiewem ptaków czy szumem drzew
 • a dzięki temu na nowo cieszyć się życiem!

…oraz osiągnąć to wszystko bez niebezpiecznych operacji i drogich aparatów słuchowych, a w efekcie zaoszczędzić tysiące złotych – koniecznie przeczytaj, co mam Ci do przekazania.

Nieważne, ile masz lat i jak długo dokuczają Ci problemy ze słuchem. Nieistotne, czy Twój ubytek słuchu jest lekki, czy poważny. Nawet, jeśli lekarz powiedział Ci, że jesteś skazany na kompletną głuchotę… Wiedz, że za 28 dni możesz cieszyć się 100% sprawnością słuchową. Bez aparatu!

Oto, dlaczego moja metoda to doskonała alternatywa dla uciążliwego aparatu słuchowego:

 • uwolnisz się od szmerów i pisków, które emituje aparat
 • zapomnisz o wstydzie i dyskomforcie, które odczuwasz przez aparat wystający z ucha
 • uchronisz się przed infekcjami, które wywołuje urządzenie noszone w uchu
 • będziesz słyszeć wszystko i wszystkich cały czas!
 • zaoszczędzisz tysiące złotych, zamiast trwonić je na nieskuteczny aparat i baterie wymagające częstej wymiany.

Opracowałem naturalną metodę, która przywróci życie Twoim martwym komórkom słuchowym

Dzięki niej – nie będziesz już potrzebować aparatu słuchowego nawet, jeśli miałaby grozić Ci całkowita głuchota… Zapomnisz o tych wszystkich problemach, które dokuczają Ci z powodu słabego słuchu. Przestaniesz pogłaśniać telewizor, prosić o powtórzenie, albo tylko udawać, że słyszysz. Wreszcie wychwycisz słowa nawet w hałasie, albo przez telefon.

Bez problemu zrozumiesz swoich bliskich przy rodzinnym stole, ludzi na ulicy, czy ekspedientkę w sklepie. Zaczniesz w przyjemnością oglądać programy w telewizji i słuchać audycji radiowych. A to wszystko dzięki temu, że udało mi się opracować formułę, która regeneruje komórki słuchowe i przywraca im pełną sprawność. Jak tego dokonałem?

Chciałem uratować moją mamę przed totalną głuchotą

Według najnowszych badań, w Polsce co trzecia osoba w wieku 36-95 lat ma problemy ze słuchem. Osoby te często nawet nie zdają sobie z tego sprawy – myślą, że to inni mówią cicho, albo w rozumieniu słów przeszkadza im hałas. Jednak wśród nich aż 4 na 10 jest praktycznie głuchych, ale ukrywa ten fakt przez bliskimi. Niestety, dotknęło to także moją mamę. Na początku tylko nadstawiała bardziej ucho i często prosiła o powtórzenie. Ale później było tylko coraz gorzej.

czytaj  Rodzaje i objawy bólu brzucha

Podczas rodzinnych spotkań tylko siedziała, uśmiechała się i przytakiwała. Nic nie rozumiała, co do niej mówimy. Zrobiła się coraz bardziej rozdrażniona i smutna. Nie chciała przyznać się przed rodziną, ani przed samą sobą, że po prostu głuchnie! Przykro mi to mówić, ale miałem wrażenie, że z dnia na dzień staje się coraz bardziej „otępiała”…

To zagrażało jej życiu!

Często nie mogłem się z nią porozumieć. Musiałem do niej krzyczeć i po kilka razy się upewniać, czy na pewno zrozumiała, co do niej mówię. Czy pamięta, o której ma lekarza, albo ile razy dziennie ma wziąć tabletkę na nadciśnienie. Czułem, że nie jest już tą samą, radosną i pełną werwy kobietą. Przez to, że nie słyszała dobrze, miała same problemy. Nie raz została oszukana w sklepie i przepłaciła, bo źle usłyszała cenę.

Jednak najgorsze było to, że niedosłuch zaczął dosłownie zagrażać jej życiu. Nigdy nie zapomnę tego dnia, gdy przyjechałem po mamę samochodem, żeby zabrać ją na badanie do reumatologa. Mama musiała tylko przejść na drugą stronę ulicy i… mało co nie wpadła pod samochód! Była przekonana, że nic nie jedzie, bo po prostu nie słyszała silnika zbliżającego się samochodu. Kierowca zatrzymał się w ostatniej chwili…

Mama nie chciała nosić aparatu. Mówiła, że „nie jest żadną inwalidką, żeby nosić to paskudne pudło w uchu”. Wstydziła się. Ja również nie chciałem, żeby mama stosowała taki aparat, ponieważ znam wiele przypadków, gdzie kończyło się to infekcjami uszu. Takie infekcje skutkują groźnymi powikłaniami, które tylko pogłębiają niedosłuch. Poza tym aparaty emitują irytujący pisk i trzask, który dodatkowo zatruwa życie.

Jak wynalazłem „antidotum na głuchotę”?

Musiałem pomóc mojej mamie odzyskać dobry słuch, a wraz z nim pełną sprawność i radość życia. Chciałem, żeby była dla moich dzieci cudowną babcią – taką, jaką była dla mnie matką. Pomyślałem sobie wtedy: przecież jestem naukowcem! Uczestniczyłem w odkryciach wielu substancji, które skutecznie zwalczają różne schorzenia. Dlaczego nie opracuję środka na głuchotę? I wtedy rozpocząłem badania…

Przez 11 miesięcy prowadziłem intensywne badania laboratoryjne. Testowałem na mojej mamie różne połączenie substancji aktywnych. Zaznaczę tylko, że wszystkie były 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu. Wiedza naukowa i odrobina szczęścia szybko zaowocowały – opracowałem unikalną formułę makro-molekularną. Natychmiast zgłosiłem ją do badań na szeroką skalę. Jej 98% skuteczność potwierdziły największe ośrodki badawcze w Europie i USA! Jeszcze w trakcie testów moja formuła w naturalny sposób przywróciła sprawny słuch tysiącom ochotników.

Moja mama, już po 1 tygodniu wprowadzania tej formuły do uszu zaczęła słyszeć aż 2 razy lepiej. Cieszyła się, że nie dokucza jej już uporczywe szumienie w uszach. A to był dopiero początek. W kolejnym tygodniu zaczęła wyraźnie słyszeć, co się do niej mówi. Nawet w zatłoczonym sklepie, czy podczas rodzinnego obiadu. Wszyscy byliśmy zdumieni, gdy przestała ciągle prosić o pogłośnienie telewizora.

„Czemu Wy tak krzyczycie?” – pytała. A my po prostu nie mogliśmy odzwyczaić się od podnoszenia głosu w jej towarzystwie! Zaledwie po 3 tygodniach mama wyznała szczęśliwa i cała w skowronkach: „Synku, słuch mi wrócił, zupełnie jak za młodych lat! Ty wynalazłeś antidotum na głuchotę! Ilu ludziom to pomoże! Tak bardzo Ci dziękuję.”

imgimg Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

Mama odzyskała sprawny słuch, a wraz z nim energię i radość życia.

Do tej pory głuchota postępująca wraz z wiekiem była nieunikniona. Dziś, z pomocą mojej formuły makro-molekularnej można nie tylko zatrzymać, ale całkowicie odwrócić proces utraty słuchu.

Pozwól, że wyjaśnię Ci pokrótce, dlaczego Twój słuch słabnie. Proces ten jest bardzo skomplikowany, jednak postaram się wyjaśnić to językiem zrozumiałym dla osoby, która nie jest naukowcem.

Otóż dźwięki docierające do ucha mają różne natężenie działające na komórki słuchowe – to są „decybele”.

Każdy decybel jest jak potężny młot, który uśmierca Twoje komórki słuchowe

Gdy decybele oddziałują na Twoje komórki słuchowe – uszkadzają je. W efekcie, jeśli w Twoim kanale słuchowym znajdą się zanieczyszczenia, zaczynasz odczuwać szumienie w uszach. Gorzej, gdy docierające dźwięki mają 45 decybeli lub więcej. Wtedy oddziałują na komórki słuchu tak szkodliwie, że uśmiercają je. Niestety, komórki słuchu nie mają zdolności autoregeneracji. To znaczy, że (w przeciwieństwie do innych komórek ludzkiego organizmu) nie mogą same powrócić do życia. Dlatego Twój słuch słabnie z dnia na dzień.

czytaj  Budowa anatomiczna mięśni

I nic w tym dziwnego, że po prostu głuchniesz z pływem lat, skoro już 45 decybeli wystarcza, żeby niszczyć słuch. Dla porównania: zwykła rozmowa to 50 decybeli! Prysznic to 60 decybeli, a silnik ponad 70. Hałas uliczny to aż 100-120 decybeli! A przecież nie przestaniesz, wychodzić z domu, myć się ani rozmawiać z ludźmi, żeby uchronić słuch. To byłoby absurdalne.

Dlatego moim wyzwaniem było tworzyć formułę, która będzie miała radykalne działanie: udrożni kanał słuchowy, przywróci życie martwym komórkom słuchu i uchroni je przed kolejnymi uszkodzeniami w przyszłości. Dokonałem tego! Opracowałem silnie regenerującą komórki słuchowe formułę makro-molekularną. Nazwałem ja Biostenix Sensi Oil New.

Dlaczego moja formuła makro-molekularna okrzyknięta została „cudownym antidotum na niedosłuch”?

MA PONAD 98% SKUTECZNOŚCI W REGENERACJI KOMÓREK SŁUCHU

ba Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

PRZED

Martwe komórki słuchu niezdolne do prawidłowego odbierania dźwięku

PO

Zregenerowane komórki słuchu – 100% sprawności słuchowej

 

Do tej pory mogłoby się wydawać, że to cud. Jednak to fakt, który potwierdza przypadek mojej mamy oraz 14 tys. osób, które już odzyskały słuch dzięki mojej metodzie. Co więcej, skuteczność formuły makro-molekularnej została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez niemiecki ośrodek badawczy w Stuttgarcie. To odkrycie na skalę światową, które zdobyło uznanie i podziw wybitnych specjalistów ds. laryngologii.

JEST W 100% BEZPIECZNA I DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU

ucho Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

Naturalne składniki czynią cuda – wystarczy, że nauka opracuje ich idealną kompozycję! Oto hasło, które przyświecało mi w stworzeniu formuły przywracającej słuch. Kuracja zawiera wyłącznie naturalne, bezpiecznie i super-skuteczne substancje. Umieściłem je w formie olejku, żeby każdy bez problemu mógł przeprowadzić kurację samodzielnie w domu. Wystarczy wpuszczać kilka kropelek do uszu, żeby z dnia na dzień cieszyć się coraz lepszym słuchem i wrócić do pełni życia!

Wszyscy, którzy przyzwyczaili się, że do tej pory musieli podnosić głos w Twojej obecności będą zdumieni. Bo usłyszysz ich najcichszy szept nawet w hałasie!

biostenixse2 small Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

pamiec Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena100% sprawny słuchkoncentracja Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenagwarancja rozumienia szeptuenergia Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenasłyszenie słów w hałasie i z odległościsen Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenaochrona przed dalszymi uszkodzeniami słuchu

 

 

demencja Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

łatwość stosowaniawzrok Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenaoszczędność tysięcy złotychpamiec Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena100% sprawny słucharrow 315 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenakoncentracja Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenagwarancja rozumienia szeptuarrow 0 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cenaenergia Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

słyszenie słów w hałasie i z odległościarrow 45 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

biostenixse2 small Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

arrow 225 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena sen Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

ochrona przed dalszymi uszkodzeniami słuchu

 

arrow 180 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena demencja Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

łatwość stosowania

 

arrow 135 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena wzrok Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

oszczędność tysięcy złotych

 

Jak mógłbyś przegapić tę szansę na doskonały słuch?

Możesz dalej męczyć się z powodu słabego słuchu. Możesz także nadal użerać się z irytującym i nieskutecznym aparatem słuchowym… Ale po co, skoro gwarantuję Ci szybki, prosty i niedrogi sposób na odzyskanie naturalnej zdolności słyszenia? Wystarczy zaledwie 28 dni kuracji, żebyś dołączył do 14 tys. zadowolonych użytkowników Biostenix Sensi Oil New, którzy już cieszą w 100% sprawnym słuchem.

Nic nie ryzykujesz!

Stosując Biostenix Sensi Oil New odzyskasz idealny słuch w 28 dni. Dodatkowo nic nie ryzykujesz! Jako osiągnięcie na skalę światową moja formuła otrzymała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości oraz zadowolenia.

Gwarancja potrójnej satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności – w kuracji makro-molekularnej Biostenix Sensi Oil New zamknięto formułę na bazie najsilniejszych substancji odnawiających słuch. Jej skuteczność w regeneracji komórek słuchu potwierdzają testy kliniczne. To jedyna tak innowacyjna formuła. Dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości – ze względu na zaawansowany proces wytwarzania formuły makro-molekularnej, Biostenix Sensi Oil New spełnia najwyższe standardy jakości. W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, stężenie substancji aktywnych zostało dobrane tak, aby kuracja była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, żeby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia – liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają najwyższą skuteczność Biostenix Sensi Oil New. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie specjalistów z całego świata, którzy polecają ją swoim pacjentom. Są oni przekonani, że w 28 dni odzyskasz niezawodny słuch i zaczniesz słyszeć wszystko i wszystkich wokół siebie – nawet, jeśli mówią cicho i niewyraźnie.

Odzyskaj słuch w 28 dni z Biostenix Sensi Oil New szybko, łatwo i oszczędnie

Wielkie koncerny farmaceutyczne z USA i Japonii dosłownie biją się o patent na moją formułę makro-molekularną. Gdy już odsprzedam patent, kuracja będzie dostępna na całym świecie, ale na pewno bardzo droga.

Zanim do tego dojdzie, postanowiłem najpierw udostępnić ją w Polsce za udział w klubie rabatowym – z dofinansowaniem 54% taniej. Wszystko po to, żeby pomóc odzyskać słuch jak największej liczbie osób w moim ojczystym kraju.

czytaj  Metody medycyny alternatywnej w diagnostyce i leczeniu chorób alergicznych

Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z tej szansy! Zamówienie klubu rabatowego jest proste. Nie musisz wysyłać żadnych pieniędzy przez internet, ani płacić kartą, żeby otrzymać Biostenix Sensi Oil New. Wystarczy, że wypełnisz formularz w 2 minuty i już po kilku dniach otrzymasz przesyłkę, którą opłacisz wygodnie u kuriera lub listonosza.

Dziękuję Ci za czas, który przeznaczyłeś na przeczytanie mojej wiadomości. Życzę Ci dużo szczęścia w Twoim nowym życiu, w którym będziesz cieszyć się niezawodnym słuchem i… już za 28 dni będziesz swobodnie rozmawiać oraz słyszeć wszystko i wszystkich wokół siebie!

sign Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

prof. Romuald Kosiński

 • Jestem super babcią!

  Dzieciaki w przedszkolu śmiały się z moich wnuków, że „ich babcia jest głucha” No, ale miały rację… Aparat słuchowy mi przeszkadzał i czułam się z nim źle. Nie wiedziałam, co robić. Chciałam być radosną i pełną życia babcią, a ja tylko zamartwiałam się i byłam smutna, że nie słyszę co wnuczki mówią do mnie. Na szczęście dowiedziałam się o tej kuracji. Skoro to odkrycie nominowane do Nobla, to nie wahałam się. I słusznie! Już od pierwszego zastosowania poczułam się lepiej. Po około miesiącu słuch wrócił całkowicie. Czuję się, jakby ubyło mi z 10 lat! Dziękuję!

  ★★★★★

  Barbara Zwolska,
  72 lat, Toruń

 • user02 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Łatwo i skutecznie

  Aż nie do pomyślenia, że taka prosta metoda czyni takie cuda. Po prostu wkraplasz tę formułę do ucha i po kilku dniach słuch Ci wraca. Niesamowite. Skorzystałam już ja, moje siostry i kuzynki. Polecam wszystkim! To rzeczywiście koniec dla aparatów słuchowych.

  ★★★★★

  Małgorzata Bator,
  65 lat, Białystok

 • user03 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Żona przestała narzekać

  Biostenix Sensi Oil New przywrócił mi słuch w niecałe 3 tygodnie. Poczułem, jakby uszy mi się po prostu odetkały. Żona wreszcie przestała narzekać, że za głośno nastawiam telewizor i że „w ogóle jej nie słucham”!

  ★★★★★

  Stefan Kijanek,
  68 lat, Czesławice

 • user04 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Odzyskałam pewność siebie

  Problemy ze słuchem pojawiły się u mnie już po 30-stce. Pracuję jako sprzedawczyni w sklepie więc muszę słyszeć wyraźnie, o co proszą klienci. Nie chciałam stracić pracy więc zaczęłam nosić paskudny aparat. Strasznie się go wstydziłam. Szczególnie, że jeszcze nie mam męża i chciałabym zacząć z kimś się spotykać. Na początku nie wierzyłam, że jakiś olejek i do tego dostępny w takiej taniej ofercie może być skuteczny. Ale przekonałam się na własnej skórze, że to działa. Odzyskałam sprawny słuch i już nie muszę wstydzić się aparatu.

  ★★★★★

  Anna Poranek,
  42 lat, Radom

 • main Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Czuję się potrzebny

  Lata pracy najpierw w fabryce, a potem na budowie doszczętnie zrujnowały mi słuch. Wiadomo, ciągły głośny warkot maszyn, do tego każdy się przekrzykuje. Rodzina nie rozumiała mojego problemu. Czułem się otępiały, nie rozumiałem o czym rozmawiają, a jak coś chcieli ode mnie to musieli krzyczeć. Czułem się jak niepotrzebny przedmiot. Do momentu, aż córka podarowała mi ten Biostenix Sensi Oil New. To było coś! Od razu poczułem różnicę. Minął miesiąc odkąd go stosuję i słuch mi wrócił. Rozmawiam bez żadnych przeszkód i wyłapuję każdy dźwięk. Znowu aktywnie spędzam czas z rodziną, jak dawniej.

  ★★★★★

  Czesław Kempa,
  61 lat, Zwoleń

 • user05 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Wróciłem do pracy

  Dorabiałem jako stróż. Raz podczas nocnej zmiany chciałem się chwilkę zdrzemnąć i wtedy aparat wyleciał mi z ucha. Nie usłyszałem przez to alarmu, złodzieje okradli magazyn, a mnie wyrzucono z pracy. Zacząłem szukać metod wzmacniania słuchu i wszędzie pisali, że najlepszy jest Biostenix Sensi Oil New. Spróbowałem i po 20 dniach zacząłem słyszeć lepiej niż w aparacie. Wspaniała odmiana. Odzyskałem słuch i znowu mogę pracować.

  ★★★★★

  Robert Nowakowski,
  59 lat, Słupsk

 • user07 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Nowe życie za tak niską cenę

  Zazwyczaj jak coś ma być skuteczne, to musi być drogie. I tak było z moim aparatem słuchowym, który kosztował 4 tysiące i miał zdziałać cuda. Było przeciwnie – tylko mnie denerwował i piszczał, a do tego dostałam bolesnej infekcji ucha. Ten Biostenix Sensi Oil New wypróbowałam bez przekonania. Trzeba było zobaczyć moją minę, jak po 2 tygodniach słyszałam wszystko idealnie i to bez aparatu. Cud!

  ★★★★★

  Zofia Pająk,
  66 lat, Olsztynek

 • user08 Biostenix Sensi Oil New  Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena

  Jedyna skuteczna metoda

  Próbowałam różnych sposobów na poprawienie słuchu. Nic nie skutkowało, tylko odbierało mi energię, nadzieję i ciężkie pieniądze. Z Biostenix Sensi Oil New było zupełnie odwrotnie. Dziś słyszę wszystko dobrze jak w młodości.

  ★★★★★

  Irena Stąpor,
  59 lata, Kutno

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 347 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

100 Komentarzy

 1. Widzę zdjęcie profesora,jest informacja o nominacji do nagrody Nobla, a tu w żadnej przeglądarce nic o profesorze. Nie ma go na liście nominacyjnej do nagrody.Proszę o konkretne informacje. Cieszyłabym się gdyby prof. Kosiński miał tak wielkie osiągniecie. Ale musi to uwiarygodnić.

 2. “Nazywam się profesor Romuald Kosiński”. Takie przedstawienie swojej osoby już dyskwalifikuje tego Pana i sprawia, że jest niewiarygodny. Jest Pan naukowcem z tytułem “profesora” jakiej uczelni? Nominacja do nagrody Nobla?? Kto Pana nominował i w jakiej dziedzinie? Śmieszne, dla naiwnych, może kupią kropelki, które może nie zaszkodzą, ale na pewno nie pomogą w odzyskaniu słuchu 20-latka!!

  • no właśnie, każdemu kto uwierzy w te brednie radzę od razu nabyć krople oleum antibzdurens podwyższające IQ do 250 okazyjnie za jedyne 1500 zł,

   • Brawo. Przeczytałam dokładnie wiadomość o tych cudownych kropelkach. Chciałam też dowiedzieć się czegoś o tyg geniuszu nominowanym do nagrody Nobla. Nic nie znalazłam. Krzysztofie Twój komentarz mnie rozbroił .Szkoda, że tyle potrzebujących ludzi daje się tak łatwo nabierać na te “cudowności”

  • w wersji węgierskiej Romuald Kosiński nazywa się Richard Hajdu http ://discountclubsale.com/36/biostenixse-med2/gps/
   a komentarze obok zachęty do zakupu przedstawiają te same zdjęcia co u nas ale nazwiska ludzi są inne, więc ewidentnie jest to oszustwo. Dodatkowo wystarczy przeczytać to co napisano małym drukiem: płaci sie za dostęp do klubu zniżkowego a specyfik jest bonusem, więc nie podlega żadnej reklamacji. Nie brać!

 3. Znowu wynalazek o którym nikt na swiecie oprocz polakow nie slyszal I pewnie wart jest parę zlotych, bo to zapewne zwykla mieszanka olejkow do czyszczenia uszu, ale ktos wpadl na genialny pomysl, żeby zrobić z tego cudowny lek na poprawę sluchu, zrobil reklamę, dodal parę nazwisk, tytułów,zdjęć osob z dziwnymi nazwiskami które wogóle nie istnieja, sami napisali opinie, że lek dziala i biznes rozkrecony. Brakuje tylko naiwnych często starszych I oczywiście przygłuchych ludków którzy w promocji za skromne 260 zł (1/8ceny aparatu sluchowego ktory jest oczywiście do d…) kupia wspanialy “lek” który przywroci I’m sluch z dawnych mlodzienczych lat, hmmm…. wierzycie we bajki?!! Jak tak, to kupcie najlepiej ze 3szt, bo za Ty dzień jak się skonczy promocja olejek będzie kosztowal 659,89 za sztuke 🙂
  Podobno olejek wynalazl Pan Professor jakiś tam, a np na portalu phytonutrition-sante.com pisza, że to produkt szwajcarskiej firmy, widzicie jest taki dobry, że kazdy teraz będzie mowil , że to jego wynalazek, chyba trzeba będzie kupic nie 3 a 6 szt.
  Pozdrawiam wszystkich I proponuje jednak poprostu dbac o higiene uszu I sluchać rad dobrego laryngologa.

  • Kupiłam dla mamy,o dzisiaj zacznę stosowac,dowiedzialam sie o kroplach na stronie Senior,uff 254zł,jak czytam to oszustwo? Wejde na linc podany przez Pana.Pozdrawiam.

  • Dziękuję wszystkim państwu, którzy napisaliście komentarze w sprawie wynalezienia cudownego olejku przez nomen omen prof.Romualda Kosińskiego.
   Nie brakuje w naszym spokeczeństwie hochsztaplerow, żerujących na ludzkiej naiwności.
   Zacząlem czytac ten artykuł o cudownym leku na poprawę słuchu z bijącym sercem, bo przeciez wydalem na moje 2 aparaty sluchuchowe ok 20 tys. Złi splacam kredyt do dziś.
   Dzięki tym doskonałym aparatom chce się życ.Niestety po ich zdjęciu nie słychac nic…
   To skandal, że w naszym państwie nie znaleźli się do tej pory wykształceni ludzie,którzy by stworzyli akty prawne, służące do ścigania takich ,,profesorów” jak ów kosiński(mala litera użyta celowo).
   Prosze, piszcie państwo wszędzie- m in.na facebooku i twitterze oraz innych forach o tym cwaniaku i ostrzegajcie tych biedaków, pokrzywdzonych poprzez utratę słuchu.
   Przyczyny utraty słyszenia są bardzo różne, ale juz rzeczywiste pozbawienie sluchu stawia wszystkich na jednej pozycji.
   Większość jednak nie ma możliwości kupna przyzwoitych aparatow słuchowych i są bardzo z tego powodu nieszczęśliwi.
   Niestety ,pojawiają sie oszuści typu prof. kosiński , którzy od tych nieszczęśliwych ludzi wyciągają ostatnie grosze…

 4. Kupiłam krople pod nazwą – Auresoil sensi&secure. Zakraplam już prawie 2 miesiące i żadnej poprawy. Wydaje mi się, że gorzej słyszę. Te kropie zamówilam dzwoniąc pod nr 775525210. Teraz znów jest nowa reklama kropli. Panie Romualdzie Kosiński sama nie wiem co myśleć. Już straciłam 340 zł i nie widać efektu. Szkoda tylko że jeżeli nie ma poprawy to można by odzyskać stracone pieniądze. Czy można ubiegać sie o zwrot pieniędzy za dwie butelki? Przestałam wierzyć w cuda

 5. Suplement na GŁUPOTĘ – jak ktoś się nabierze na tę reklamę, która brzmi fałszywie i cena na odrobinkę kropelek z kosmosu, a w środku pewno woda destylowana jako główny składnik.

  • Witam Państwa,
   zakładałem, że to jednak oszustwo. Potwierdza się.
   Chciałem napisać opinię pod reklamą “energy saver’a” ze Słowenii.
   Takiego oszustwa jak, niby Tesli “energy saver” jako inżynier nie słyszałem.
   Po co budować elektrownie jak “energy saver” daje 80% oszczędności.
   Myślę, że na tych oszustów (pobierających tylko 126-160 zł) powinien znaleźć się paragraf w KK.

   • nie porównuj Pan Savera energii do pana darmozjada (powinien byc ukarany) Kosińskiego czy Jaworskiego. Saver jednak troszke działa a krople ich NIE !!!

 6. Zdumiewające. Taki geniusz się musi produkować w internecie zamiast opędzać się od tysięcy pacjentów. I to przyszły laureat nagrody Nobla. A sama reklama tego rewelacyjnego środka, to stopniowanie napięcia z zakończeniem obiecującym nadzwyczaj korzystne warunki zakupu pod rygorem złożenia zamówienia do soboty. Już wielokrotnie spotykałem podobne reklamy dla naiwnych i wszystkie były w tym stylu. A nazwiska tej sławy medycznej nie mogłem znaleźć nigdzie za wyjątkiem powyższej reklamy. Samo stwierdzenie, że zachodnie firmy biją się o licencje a nasz medyczny geniusz z pobudek patriotycznych chce to arcydzieło zachować dla polaków budzi śmiech. Ludzie nie dajcie się nabierać tym oszustom.

  • ma Pan rację ; Na stronie słowackiej sa te same twarze cudownie uratowanych przed utrata słuchu ale nazwiska i miejsce zamieszkania zupełnie inne . To ewidentne oszustwo.

  • Jawne oszustwo, w słowackiej wersji za Euro, ten Pan zmienia nazwisko.
   W niemieckiej reklamie będzie Hansem, może nie.
   wierzę, że Niemcy maja na takich oszustów paragraf KK.

 7. Niby profesor ale nie wiadomo jakiej uczelni i kto dał mu ten tytuł ! Jaki pazerny chciałem olej a należność wyśle jak będą efekty ale nie… płakać i płacić ! Masz przecież satysfakcję , że wypróbowałeś to gówno warte setki złotych … Większą satysfakcje mam ,że uważam to za firme krzak i szukanie głupich na kajak ! Wiara nie łapie się na czarne garniza kilka tysięcy , za bio masażery,więc olejek ! Weźcie sobie go na przeczyszczenia !

 8. Szanowni Państwo!!!! Nigdy nie wierzcie w takie reklamy i to za drogie pieniądze, powołujące się na jakichś lekarzy, profesorów itd. Owszem są metody poprawy słuchu. Najpierw trzeba oczyścić przewód słuchowy z woskowiny. Jedną z metod są świece Indian HOPI. Także można kupić preparat w aptece za nieduże pieniądze rozpuszczające woskowinę. A u osób starszych to jest sprawa miażdżycy naczyń włosowatych i postępujące uszkodzenie nerwów słuchowych, bo wszystko się starzeje. Trzeba popijać zioła usprawniające słuch (np. miłorząb japoński Biloba) lub wykonywać też masaż małżowin usznych. I co najważniejsze od młodego wieku nie słuchać głośno muzyki też przez słuchawki, na dyskotece itd. A w pracy nosić specjalne ochraniacze na uszy dżwiękochłonne. Jestem technikiem elektroradiologii na emeryturze i jedną z moich specjalności była audiometria, a otolaryngologii uczyła nas dr n.med.pracownik naukowy (wykładowca) Akademii Medycznej we Wrocławiu i była bardzo wymagająca i podkreślała choroby słuchu itd. Od blisko 25 lat jestem naturoterapeutą i mistrzem bioenergoterapii. Między innymi zalecam i stosuję terapię tzw. świecowania uszu świecami Indian Hopi. Ta metoda skutecznie leczy zatoki i niejednokrotnie poprawia słuch. Ale niestety wszystko zależy od naczyń krwionośnych i ich drożności słuchowych i uszkodzenia nerwów słuchowych. Więc w ten preparat nie wierzę, jest to naciąganie klientów, a ten pan profesor jeżeli w ogóle taki jest, to ma ze sprzedaży tego specyfiku jakieś niezłe profity. Pozdrawiam.

 9. Zauważcie, że wszystkie “cudowne” preparatory, aparat na haluxy itp są proponowane w cenie ok. 150 zł +- 20 zł. Taka cena jest wynikiem badań marketingowych,. które wykazały, że przeciętny Polak i Polka tyle jest skłonny zaryzykować. Regułą jest wstawianie kitu, że proponowana cena jest “okazyjny” “promocyjna” itd.
  Cena tego rzędu czyli 150 +- 20 zł powinna wam zapalić czerwona lampkę w głowie!
  Krótko mówiąc : oszustwo i należy je jak najprędzej zgłosić do prokuratury.

  • Zamówiłem w promocyjnej cenie za 137 zł lub podwójny w promocji.Dostałem pojedynczy i bez promocji bo zapłaciłem 203 zł kto tu oszukuje klienta?

 10. Niestety… Oszustwo jest o tyle “bezpieczne”, że preparat olejowy BIOSTENIX SENSI OIL NEW to mieszanina olejów: słonecznikowego, ze słodkich migdałów, z makadamii, wymieszanych z śladowymi ilościami oleju arganowego i kokosowego oraz pomarańczowego, a także z oliwek, z niewielką ilością esencji z: szałwii, liści oczaru wirgińskiego, mirry, babki lancetowatej, kwiatów gardenii thaitańskiej. Taka mikstura została określona na jej ulotce mianem KOSMETYK (sic!) i jeśli nie pomoże, to przy właściwej aplikacji nie powinna zaszkodzić, chyba ulegnie ona skażeniu i rozwiną się w niej jakieś mikroby… Sprzedawany z tą miksturą w pakiecie MULTILAN ACTIVE to kompozycja złożona z kwasu foliowego, alfa liponowego, witamin: D3, B12, koenzymu Q10, miłorzębu japońskiego, związku magnezu i niacyny. Ulotka tego specyfiku określa go mianem: SUPLEMENT DIETY (sic!). Jeśli tylko wymienionym składnikom nie towarzyszą jakieś zanieczyszczenia typu chemicznego lub biologicznego, to również taki “lek na uszy” nie zaszkodzi. No cóż, medykamenty sprzedawane w aptekach bywają podobne… Sposób w jaki promuje się i sprzedaje te specyfiki ma znamiona oszustwa. Pisemnym dowodem na to jest chwyt marketingowy, w postaci ulotki załączanej do doręczanych paczek z owymi, zamówionymi specyfikami. Oprócz sprytnie zredagowanej treści jakoby stanowiącej o tym, że nabywca uzyskał voucher na kwotę 75 euro w przypadku zakupu ww. kosmetyku oleistego, a 65 euro w przypadku zakupu specyfiku MULITILAN ACTIVE (razem 130 euro x 4,35 = 565 zł) do zrealizowania na stronie http://www.online-vouchers.com Wpisując ów adres w wyszukiwarkę bingo (google tej strony nie znajduje) i klikając wchodzimy na stronę, na której… Sami zobaczcie. To co napisałem odpowiada rzeczywistości. Do tego konsultanci instruują telefonicznie (co do używania ww. specyfików) inaczej niż zapisy w tekstach osób, zaangażowanych w ów “biznes”.

 11. Dzień dobry,
  Po uważnym przeczytaniu informacji o cudownym olejku Sz.P. Profesora Romualda Kosińskiego, wgooglowałem “spis profesorów RP”, a tam, o zgrozo nie ma takiego…
  Wniosek: posłuchał koleżanki profesory i zszedł do głębokiego podziemia…

  • Ja zrobiłam TO SAMO! Nie ma takiego profesora, takiego specjalisty, takiego zakładu pracy !Już dawno zauwazyłam, że jest to jedna firma, która pod różną nazwą tego samego “leku” sprzedaje badziewie o ZEROWEJ wartości. Parę dni temu napisałam im, że to co robią to jest sprawa dla prokuratora. Już leczyli oczy, haluksy, żylaki … tym samym badziewiem. Ale zauważcie, nie ma z nimi kontaktu innego niż zamówienie.

 12. Oferta tych oszustów proponuje cenę 137 zł za butelkę. Sprytnie nie podają ilości tego cudownego leku, a na zdjęciu nie widać dokładnie ile tego produktu znajduje się w pokazanej butelce. Zapewniają, że zaproponowana cena jest niższa o 160 zł od ceny rynkowej.W procesie zamawiania w pewnym momencie składają kolejna ” korzystną” propozycję – za podwójną ilość tylko 204 zł – i dodatkowo darmową dostawę. Realizowana dostawa zawiera 30 ml.Inni oferenci proponują cenę 137 zł za 30 ml – bez żadnych upustów.
  To co pod osłoną nieistniejącego prof. R.K. jest popełniane – to czysty rozbój w biały dzień i podłe wykorzystanie poszkodowanych ludzi szukających za wszelką cenę pomocy.
  Nazwanie tych ludzi ścierwojadami jest jak najbardziej właściwe – a uprawnione organa Państwa powinny się tymi oszustami zainteresować.

  • WITAM,PROKURATURA SWOJĄ DROGĄ ALE MOŻE SKARBÓWKA BY TYCH OSZUSTÓW PRĘDZEJ DOPADŁA,BO MYŚLĘ,ŻE OD TEGO SPRZEDANEGO BADZIEWIA NIKT PODATKU NIE ODPROWADZA.NIE DAJCIE SIĘ,CUDÓW NIE MA…!!!

 13. Oczywiste oszustwo – nie ma takiego profesora! 14 tysięcy ludzi już go błogosławi za odzyskanie słuchu i pies z kulawą nogą o nim nie słyszał – kandydacie do Nagrody Nobla?!

  Kto w Polsce wierzy w takie brednie?!

 14. W czasach, kiedy tak latwo jest sprawdzic kazda informacje az dziwne jest ze ludzie daja sie nabierac takim oszustom. Nie ma zadnego profesorao podanym nazwisku ,nie ma takze ludzi na opinie ktorych powoluje sie reklama. Te osoby fizycznie istnieja, ale nie maja nic wspolnego z reklamowanym preparatem. Nie dajcie sie oszukiwac naciagaczom zerujacym na ludzkim nieszczesciu!

 15. Zamawiając preparat za 137zł na następnych stronach proponują już niby większą ilość w KORZYSTNEJ cenie, bo to za 137 co zamawiasz to tylko połowa kuracji i już niczego nie gwarantują. Po decyzji, że pozostajesz przy swoim i tak masz już płacić 156zł. Liczy się tylko kasa, to zwykłe naciąganie ludzi chorych !!!

 16. Niestety dałam się nabrać, gdyż bardzo martwi mnie utrata słuchu mojego męża, ale niestety, ten “wspaniały” produkt, nie pomógł. To jest straszne, jak można tak okłamywać ludzi chorych i tak już pokrzywdzonych przez życie.

 17. Przede wszystkim zaczęłam szperać po przeglądarce i szukać owego Profesura, ani słowa. Oszust do potęgi, dlaczego nasze Państwo nie ściga takich złodziei, żeruje na najbiedniejszych, niedotkniętych chorobą. Poza tym pieprzy o nominacji Nobla, szczyt bezczelności

 18. W każdym przypadku reklamy jakiegokolwiek “złotego środka leczniczego”, np. na poprawę słuchu, bólu kręgosłupa, poprawy widzenia itp., zawsze oferent powołuje się na profesorów nauki, znanych zagranicznych wynalazców itd., podaje na szczęście ich nazwiska. ZANIM ZDECYDUJECIE SIĘ NA ZAMÓWIENIE “SPECYFIKU”, należy w internecie sprawdzić czy ktoś pod danym nazwiskiem z tytułem prof. istnieje. Na 100% można wykluczyć oszustwo – tak jest i w tym wypadku!!! PROSZĘ TO ZAPAMIĘTAĆ, A NIE ZOSTANIECIE NIGDY OSZUKANI!!!

 19. No tak, dziś nadknołem się na tą ofertę i próbowałem coś się dowiedzieć o tym niedoszłym nobliście i nic.
  Podzielam pogląd , wszystkie pozytywne opinie o cudownym leku są tej samej daty z 27.09.2018. jak to wszyscy szczęśliwi tego samego dnia się odezwali. naiwnych nie sieją , a wiara czyni cuda. Bądzmy czujni na takie naciąganie ,a internet nie powinien pozwalać na takie reklamy .

 20. OSTRZEŹENIE !!!
  Biostenix nie jest lekiem a jest olejkiem do utrzymania higieny ucha – taki napis w języku angielskim widnieje na opakowaniu . Jest on preparatem służącym do utrzymania dobrej higieny ucha .Na opakowaniu nie ma wzmianki o jego właściwościach leczniczych .Jest to “ear cleaning oil” jak opisuje producent Biostenix z Miami na Florydzie .
  Sprzedawcy są nieuczciwi i naciągają nieświadomych ludzi , którzy mają problemy ze słuchem . Zamawiając Biostenix otrzymuje się ten olejek gratis jako upominek a na voucherze jest opis , że kupiliśmy bon do klubu rabatowego . Właściwie kupuje się bon do klubu rabatowego i w ramach tego klubu można kupić oferowane przez sprzedawcę produkty..I na tym polega cały proceder naciągania nieświadomych , niedosłyszących ludzi.
  PERFIDNE I WYRAFINOWANE OSZUSTWO !!!

 21. Dlatego ja zawsze wrzucam tego typu informacje, bo z góry wiadomo, że to jest oszustwo i żerowanie na ludzkim zdrowiu. Wiadomo, że człowiek, który stracił już wszelką nadzieję złapie się na lep “cudownych środków”, które mu “przywrócą” zdrowie.

 22. Ja tez dałam się nabrać. Jak tylko otrzymałam “lek” okazało się, że jest to preparat do higieny uszu a nie poprawy słuchu. Choć rozumiem, że sama higiena poprawia słuch:-)
  Zwróciłam sie do firmy z reklamacja.
  Dane do reklamacji:
  email: [email protected]
  infolinia do reklamacji i zwrotów: 48 914 437 919
  adres centrum logistyki zwrotnej:
  Global Group
  c/o Reverse Logistics LLC
  Chłodna 64
  00-872 Warsaw
  Poland
  dane sa na stronie : https://yourmarket24.com/48/auresoil-med/gps/

 23. Firma lub osoba reklamująca cudowne przywrócenie słuchu ukrywa się, uniemożliwiając odesłanie zakupionego produktu. Przy próbie skontaktowania się podaje adres mailowy, który nie jest akceptowany przez dostawcę internetu.

 24. Mam problemy ze słuchem i dzisiaj zgłosiłam chęć kupienia tego specyfiku . Po przeczytaniu ostrzeżenia, a przynajmniej wątpliwości rezygnuję z kupna tego leku.

 25. Michal.czutam te komentarzei stwierdzam stanowczo ze oszustowinternetowych nikt nie sciga a wrecz sa chronieni jak inni oszusci i zlodzieje na najwyzszych stanowiskach i bezkarni. Policja i prokuratura twierdzi ze 137zl to znikoma szkodliwosc i nie chca nic dzialac w tym kierunku takie mAmy prawo i komu ono sluzy nie chorym i nieszczesliwym,Najlepioej niedac sie oszukac orzez interneti byc naiwnym a potem zalowac bo nikt Ci nie pomoze

 26. Każdy, kto oferuje do sprzedaży produkt, a nie podaje dokładnego adresu i telefonu i nie można się z nim skontaktować – JEST NIEWIARYGODNY!!! I nie powinno się od niego nic zamawiać ani kupować!!!

 27. To oszustwo. Ta sama gębusia niby profesora Romualda Kosińskiego w innych blogach znalazłem tą samą twarz, ale juz profesor Feloks Jaworski, ktory pomógł swojej mamie. Ludzie, to przekręt, nie kupujcie czego nie ma w aptece.

 28. Szanowni Państwie dziś znalazłam reklamę tego specyfiku na stronie portalu super ekspres, ale PAN profesor nie nazywa się Kosiński tylko Feliks Jaworski. Niezły dowcipnis z niego. Cale szczęście ze można sprawdzić skutecznie czy iwa reklama jest oszustwem pozdrawiam z Poznania, przyglucha, z otosklerozą, która wie, że żaden cudowny lek, prócz operacji, nie pomoże.

 29. Przecież jest jakiś adres z którego wysyłane są te ,,cudowne specyfiki”.Konto gdzie wpływają pieniądze naciąganych ludzi.Gdzie tu mała szkodliwość czynu?Nikt nie rozkręcałby tego procederu dla znikomych korzyści.Jest to jawna kradzież ,którą można paradoksalnie nazwać ,,w dobrej wierze”,gdyż sprzedawca zapewnia skuteczność poprawy słuchu.Śmiech na sali,że taki proceder dopuszcza się w europejskich krajach w 21-szym wieku w obliczu prawa,wysoko wyedukowanym i świadomym społeczeństwie.Śmiesznym jest,że takie reklamy dopuszczają poważne portale,nie weryfikując ich treści.Może znajdzie się kiedyś w takiej reklamie PAN profesor,który będzie leczył nie oglądaniem internetu,to może wreszcie ktoś ogarnie ten bałagan prawny jak straci wszystko.

 30. Ja poszukałem tego prof.Jaworskiego w goglach i okazało się,żeto był dowódca mojego ojca w czasie wojny na Wołyniu ,który już dawno nie żyje a ten gość to zwykły oszust a nie lekarz.odmówiłem ten specyfik.Przeczytałem jeszcze raz tą ofertę i się zorientowałem że to oszustwo.To bezczelny naciągacz i osoby oszukane powinny złożyć zawiadomienie zbiorowe w prokuraturze o przestępstwie.

 31. ”Prof. Feliks Jaworski (ekspert ds. biologii molekularnej) postanowił uwolnić swoją matkę od postępującej głuchoty oraz przywrócić jej dobry słuch – i to był początek rewolucji w dziedzinie laryngologii. Profesor, po 11 miesiącach badań laboratoryjnych, opracował naturalną, bezpieczną i łatwą w stosowaniu formułę wzmacniającą słuch” NA INNEJ STRONIE A TUTAJ prof. Romuald Kosiński,oszuści, złodzieje, każdy może to wyguglować i sprawdzić, a jeb.ana interia myśli że ma z idiotami do czynienia, we wszystkim są tacy wiarygodni.banda złodziei i oszustów na każdym kroku.

 32. zlodzieje i oszusci. zdjecia w wyszukiwarce google odnajduhja ze sa to zdjecia z bazy danych gdzies w Ameryce a nie szczesliwi urzytkownicy. Zlodzieje i oszusci . z dala od nich, na inne stronie nie jest Kosinski a Feliks Jaworski

 33. W jaki sposób walczyć z taką reklamą? Ano zasypać ich tysiącami zamówień tego specyfiku, na nieistniejące adresy. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

  • Zamówiłem ten specyfik.Po zapoznaniu się z tematem w internecie następnego dnia anulowałem zamówienie na które konsultantka nie chciała się zgodzić twierdząc ,że paczkę już wysłała / kurier sobota/.
   Nie będę zwracał paczki i prosił się o zwrot moich pieniędzy.
   Nie odbiorę paczki

 34. Plastry, krople, maści cudowne i to nie tylko tutaj, ale również w gazetach publikowane na całe strony – masakra. Dlaczego nie ma kontroli jakiejś, przecież niejeden naiwny wydał emerytuturę na to badziewie i nikt z tym nic nie robi. Jeszcze rozumię starszych ludzi nie mają badź nie umią takich pseudo profesorów zlokalizować że nie istnieją ale młodzi? Nawet jak pisze powyżej Antonio nic to nie da, oni obracają naszą dużą kasą . Za to powinna się wziąść policja.

 35. w tej chwili już nie Jaworski,a Kosiński !!- oczywiście ryj ten sam – kupiony ze stocka bo jak inaczej!!,jak przeglądam taki syf,to zastanawiam się czy OSZUŚCI i ZŁODZIEJE,którzy to publikują mają ludzi za kompletnych idiotów??oraz czy komuś się wydaje,że żyjemy gdzieś np.w Korei Północnej gdzie nie ma dostępu do internetu? Nigdy nie było, nie ma i nie będzie ani Kosińskiego ani Jaworskiego!! – ktoś już tak idzie na chama,że brak słów!!!,a co więcej nominacje do Nobla ??- chyba Nobel w dziedzinie oszukiwania dla szmaciarzy,którzy to oferują. Gdyby to była prawda,już dawno pisałyby gazety i mówiło się w telewizji! Ludzie nie dajcie oszukać. Od dłuższego czasu śledzę takie ‘wspaniałe’ reklamy i ‘cudowne’ metody,a jest ich w internecie (niestety) cała masa,a najgorsze jest,że chyba za tym stoi jedna i ta sama grupa oszustów !!-problemy z pęcherzem moczowym – proszę bardzo – pomożemy !!-masz robaki lub pasożyty? – też pomożemy bo nie istniejący naukowiec,a co więcej z instytutu, którego w ogóle w Polsce nie !!!, opracował mega skuteczną metodę – robaki same uciekną przez odbyt jak się zorientują, że kupisz preparat DETOSIL ( warto zapamiętać nazwę tego SYFU) – ku przestrodze. Kolejna uwaga – za każdym razem jest inny adres strony !!! ,brak jakiekolwiek kontaktu – zwykli ZŁODZIEJE i OSZUŚCI !!!

 36. to małżeństwo z niemiec oczywiscie polacy co parę dni wrzucają jakieś cuda medyczne na dość pospolite schorzenia i ciemna masa daje się nabrać i to w tysiacach sprzedanych suplementów . kiedyś chciałem coś zamówić i napisałem czy dany preparat ma atest na rynek Polski. pan powiedział że to nie jest lek tylko suplement a te atestów dopuszczenia do sprzedaży nie potrzebują. oczywiście przykazdej reklamie rysunki wyjasnienia i mnóstwo specjalistó swiatowej sławy, a w rzeczywistości czy cwaniacy rozbujają się najdrozszymi sportowymi autami żyjąc z głupoty i naiwności ludzkiej Polaków .

 37. WITAM,PROKURATURA SWOJĄ DROGĄ ALE MOŻE SKARBÓWKA BY TYCH OSZUSTÓW PRĘDZEJ DOPADŁA,BO MYŚLĘ,ŻE OD TEGO SPRZEDANEGO BADZIEWIA NIKT PODATKU NIE ODPROWADZA.NIE DAJCIE SIĘ,CUDÓW NIE MA…!!!

 38. dzięki za wszystkie opinnie,sprawdziłem central hearig institute ,tam słuch poprawiają tylko operacjami lub aparatami słuchowymi ,o olejkach brak informacji,

 39. dzięki za wszystkie opinnie,sprawdziłem central hearig institute ,tam słuch poprawiają tylko operacjami lub aparatami słuchowymi ,o olejkach brak informacji,

 40. To jest ordynarne oszustwo.Nie istnieje żaden profesor Kosiński.Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki.Po drugie-żaden olejek ani cudowna mikstura nie przywróci słuchu,bo nic nie zregeneruje uszkodzonych komórek wewnątrz ucha środkowego.Chcecie dać się nabić w butelkę-kupujcie.

 41. Takim jawnym oszustwem odpowiednie instytucje powinny się zająć z urzędu. Niestety, mamy państwo teoretyczne i nikogo nie obchodzi taki proceder, nawet urzędu skarbowego! Za to mechanika szarpią za pomoc i wymianę żarówki w aucie urzędniczek… Kpina

 42. NO COMPREN ESTE PRODUCTO,ES UN TIMO.ESTE ANUNCIO LO PONEN EN ESPAÑA COMO PROFESOR SUAREZ Y AQUI PROFESOR KOSINSKI. LA FOTO SALE EN INTERNET Y ES UN SEÑOR QUE APARECE DE MUCHAS FORMAS, PERO NO ES VERDAD LO QUE DICE Y SOLO ES UN SACA DINEROS AJENO

 43. To jest oszustwo. Teraz ten produkt nazywa sie Auresoil Sensi & Secure i juz reklamuje je inny ‘profesor’ choc z tym samym zdjeciem sciagnietym z sieci. Uwazajcie, bo nie kupujecie leku ale wylacznie UDZIAL w klubie rabatowym. A lek dostajecie gratis? Dlaczego taka kombinacja? Abyscie nie mogli zwrocic sie o zwrot gotowki za produkt ktory dostaliscie gratis. Zastanowiliscie sie dlaczego produktu nie mozna kupic w aptece ani nie jest podany sklad? No to juz wiecie dlaczego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*