Auresoil Sensi & Secure – Uwaga Oszustwo?!

[Głosów: 16   Average: 3.4/5]

Kolejny artykuł przesłany przez Pana Marka W. ( http://pl.eustachiantube.eu/).

Prosimy o opinie:

Koniec ery aparatów słuchowych!
Przełomowa kuracja polskiego profesora naturalnie przywraca słuch w 28 dni

img1 Auresoil Sensi & Secure  Uwaga Oszustwo?!

Czy nowa metoda regeneracji słuchu zniszczy rynek aparatów słuchowych? Wybitni specjaliści ds. laryngologii nie mają wątpliwości, że tak. Wraz z opracowaniem przez Polaka naturalnej formuły makro-molekularnej, nastąpił długo wyczekiwany przełom w walce o dobry słuch.

Już ponad 14 tys. użytkowników kuracji zregenerowało komórki słuchowe w 28 dni. W efekcie odzyskało ostrość słuchu jak w wieku 20-25 lat. Nawet ci, którym groziła całkowita głuchota. Jak to możliwe?

 

Prof. Romuald Kosiński (ekspert ds. biologii molekularnej) postanowił uwolnić swoją matkę od postępującej głuchoty oraz przywrócić jej dobry słuch – i to był początek rewolucji w dziedzinie laryngologii. Profesor, po 11 miesiącach badań laboratoryjnych, opracował naturalną, bezpieczną i łatwą w stosowaniu formułę wzmacniającą słuch.

czytaj  Funkcje i budowa poszczególnych warstw skóry człowieka

Profesjonalne pisma medyczne już okrzyknęły tę kurację „pionierskim osiągnięciem w laryngologii”, a profesor za swoje osiągnięcie otrzymał nominację do Nagrody Nobla. Dzięki działaniu jego formuły, nawet osoby mocno niedosłyszące mogą zregenerować komórki słuchowe, odzyskać naturalną zdolność słyszenia i uwolnić się od potrzeby noszenia aparatu słuchowego.

„Aparat słuchowy to pieniądze wyrzucone w błoto!” Jakie są powody, by tak przypuszczać?

img2 Auresoil Sensi & Secure  Uwaga Oszustwo?!

Te słowa potwierdza już ponad 14 tys. zadowolonych użytkowników makro-molekularnej formuły odnawiającej słuch, którzy już wyrzucili swoje aparaty słuchowe. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę te urządzenia. A dokładniej sprawdzić, jakie są ich wady oraz z czym na co dzień muszą zmagać się osoby niedosłyszące, które korzystają z aparatów. Oto wnioski:

 

 • Aparat słuchowy jest drogi

  Koszt aparatu to 2 do 12 tys. zł i nie jest to jednorazowy wydatek. Potrzebne są również baterie, których roczny koszt to ponad 400 zł! Nawet jeśli kogoś stać, by lekką ręką wydawał takie pieniądze, to nie uniknie innych wad tego urządzenia.

 • Powoduje wstyd i dyskomfort

  Osoby noszące aparaty słuchowe cierpią, bo są postrzegane jako niepełnosprawne. Jest im po prostu przykro, gdy ludzie na ulicy z politowaniem obserwują „Co to takiego mu wystaje z ucha?”.

 • Emituje uciążliwy pisk

  Osoby stosujące aparat słuchowy skarżą się fatalną jakość słyszanego dźwięku. Aparat emituje dokuczliwe piski, które powodują rozdrażnienie i stres.

 • Jest przyczyną infekcji, które pogłębiają niedosłuch

  W aparacie mogą rozwijać się grzyby, które powodują groźne infekcje ucha. Te z kolei jeszcze bardziej osłabiają zdolność słyszenia.

 • Przygłasza dźwięk tylko w momencie noszenia go

  Aparat trzeba wyjmować przed kontaktem z wodą, np. przed kąpielą. Zdejmuje się go również na noc. Nie daje to możliwości odzyskania słuchu na stałe.

Właśnie dlatego kuracja makro-molekularna prof. Kosińskiego to prawdziwy przełom w walce o dobry słuch

Aparaty słuchowe sztucznie przygłaszają dźwięki wyłączenie podczas ich noszenia. Natomiast kuracja prof. Kosińskiego odnawia komórki słuchowe przywracając naturalną zdolność słyszenia bez aparatu. Zawarte w niej składniki mają silnie regenerujące właściwości. Codzienne wprowadzanie tych substancji do uszu przywraca sprawność słuchową nawet u osób z poważnym ubytkiem słuchu.

czytaj  Biostenix Sensi Oil New - Kolejne Oszustwo?! Opinie i Cena
Odzyskać w 100% sprawny słuch może teraz każdy

Kuracja dostępna jest już w sprzedaży detalicznej pod nazwą Auresoil Sensi & Secure. Formuła ma oleistą postać, którą łatwo aplikuje się do uszu za pomocą pipety. Jej stosowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu, czego dowiodły dodatkowe badania niemieckiego ośrodka badawczego w Stuttgarcie. Badania te wykazały również, że kuracja ma ponad 98% skuteczności. Dzięki niej osoby w wieku 38-93 lat, w zaledwie 28 dni odniosły spektakularne efekty zwalczania ubytków słuchu. Bez względu na ich wiek oraz przyczynę i długość występowania problemów ze słuchem.

Osoby te natychmiast po zastosowaniu formuły udrożniły kanał słuchowy. Dzięki temu zwiększyły słyszenie aż o 50% i zaczęły odbierać pełniejszy zakres dźwięku na dużych przestrzeniach. W kolejnych dniach kuracji osoby te zwiększyły wrażliwość ucha na ludzką mowę, dzięki czemu zaczęły słyszeć rozmowę wyraźnie nawet w zgiełku ulicznym. Następnie pozbyły się bólów głowy oraz szumienia w uszach spowodowanego zanieczyszczeniami przewodu słuchowego.

W efekcie zmniejszyły przeciążenie ośrodków słuchu w mózgu aż o 80% i zyskały 3 razy więcej energii. Ale to nie wszystko. Po 28 dniach kuracji uczestnicy badań jednogłośnie przyznali, że ich słuch wyostrzył się. Dziś słyszą dokładnie tak, jak w wieku 20-25 lat!

Udokumentowane efekty kuracji mówią same za siebie:

50% lepsze słyszenie z odległości

regeneracja słuchu – dokładne rozumienie rozmowy

15-krotnie lepsze słyszenie szeptu i niskich tonów

przywrócenie ostrości słuchu z wieku 20-25 lat

1. tydzień

2. tydzień

3. tydzień

4. tydzień

1. tydzień – komfort słyszenia zwiększony o 50%, lepsze słyszenie z dużej odległości

2. tydzień – regeneracja martwych i uszkodzonych komórek słuchowych, dokładne rozumienie rozmowy

3. tydzień – 15-krotne poprawienie słyszenia szeptu i niskich tonów, redukcja szumienia w uszach

4. tydzień – odciążenie ośrodków słuchu w mózgu, odzyskanie sprawności słuchowej z wieku 20-25 lat

czytaj  Dowiedz się jakie są typowe objawy cukrzycy typu 1 i typu 2
Pan Jan Malczyński (72 lata) z Rybnika jest jedną z pierwszych osób w Polsce, które zastosowały Auresoil Sensi & Secure:

img3 Auresoil Sensi & Secure  Uwaga Oszustwo?!

„Problemy ze słuchem pojawiły się u mnie dawno, bo już po 40-stce. Myślałem sobie, że to normalne – starzeję się, więc słyszę gorzej. Ale po paru latach przestałem rozumieć, co do mnie mówią. Było mi wstyd ciągle powtarzać: Co? Słucham? Proszę? Miałem nawet jeden aparat słuchowy. Wydałem na niego fortunę, bo sumę równą moich 2 emerytur, ale tylko mi przeszkadzał! Nie chciałem operacji. Jak to, mieliby mi grzebać skalpelem w uchu? W porę dowiedziałem się o Auresoil Sensi & Secure. Teraz wiem, że gdybym nie skorzystał z tej kuracji – popełniłbym błąd życia. Byłem głuchy jak pień, a wystarczyły 4 tygodnie i słyszę nawet szept bez aparatu! Mogę bez problemu oglądać telewizję, słuchać radia i rozmawiać przez telefon. Wreszcie normalnie słyszę ludzi na ulicy, w sklepie czy autobusie. To taka przyjemność znów słyszeć szum drzew i śpiew ptaków w parku. Wielkie dzięki.”

Po co wydawać fortunę na nieskuteczny aparat słuchowy, skoro można naturalnie i niedrogo odzyskać słuch?

Skuteczność Auresoil Sensi & Secure została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez niemiecki ośrodek badawczy w Stuttgarcie. Prof. Kosiński nieustannie zbiera nominacje do nagród za odkrycie badawcze, w tym nominację do Nagrody Nobla.

Dobra wiadomość jest taka, że można otrzymać Auresoil Sensi & Secure za udział w klubie rabatowym z dofinansowaniem 160 zł taniej. Dofinansowanie przysługuje wszystkim osobom urodzonym po 1938 roku. Specjalna oferta obowiązuje do końca . Kurację można otrzymać za pośrednictwem poniższej strony.

Tomasz Raczyk
O Tomasz Raczyk 366 artykułów
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

53 Komentarze

 1. Jestem ostrożny*Na razie szukam NIEZALEŻNYCH-PEWNYCH OPINII*
  Już raz dałem się nabrać na inny produkt i było to bardzo przykre doświadczenie*Poczekam aż więcej opinii pojawi się w necie*

 2. Kto chce sprawdzić wiarygodność artykułu – wpisać nazwisko profesora w przeglądarkę, nominację do Nagrody Nobla itd.Każdy zrozumie ,że to wielka ściema. Jedyna prawda to ,ze rozpuści woskowinę i kto miał zatkane ucho “cudownie” zostanie mu przywrócony słuch.

 3. Dziwnym trafem “cudowne” leki kosztują tylko 137 zł ? Zgadzam się z opinią o czyszczeniu ucha i to na tyle rewelacji. Tytuły profesorskie mi nie imponują!!!

 4. A to ciekawe, Interia publikuje taki sam artykuł reklamowy tego preparatu podając nazwisko innego prof. Feliksa Jaworskiego eksperta biologii molekularnej ? Powyżej jest wymieniony ekspert Romuald Kosiński z taką samą historią ? Poza tym osoby nominowane do Nagrody Nobla jest łatwo zweryfikować! Kto czyta uważnie, potrafi wyciągnąć właściwe wnioski, a nie dać sobie wyciągnąć pieniądze z portfela. Pozdrawiam

 5. gdzie znaleźć adres dostawcy jak i producenta ”auresoil sensi & secure” oraz certyfikat potwierdzony badaniami, że jest to produkt godny zastosowania – bo chyba sam telefon do zakupu lub druk do złożenia zamówienia to nie jest wszystko?

 6. ws jakiejkolwiek wyszukiwarce nie znajdziecie dorobku tego “profesora”, nic i nigdzie o tym nie ma, totalne oszustwo, jak również nic o tym “doskonałym” leku…..takie dzialania powinny być ścigane z urzędu…takich oszustów tylko piętnować…..obrzydlistwo….nie dajcie się na to nabrać

 7. kupiłem 1 etap za 286 zł teraz podają cenę 137 zł to jakieś oszustwo.a następne 2 etapy to 680 zł chyba ze zamówi się to w ciągu tygodnia to cena wyniesie 280 zł to co normalnie nie można kupić tylko się spieszyć pozdrawiam wszystkich i ostrzegam przed oszustem profesorem

 8. nikt kto zaczyna swą prezentację od słów “nazywam się profesor iksiński” nie jest dla mnie wiarygodny, bowiem nie słyszałem o nazwisku “Profesor”.

 9. w Niemczech jest to znowu Prof. Utri Neuer, noblista, o którym nic nie wiadomo. Najwidoczniej rynek polski nie wystarcza aby nabierac ludzi w potrzebie. czyzby chodzilo tu u przestepstwa na skale miedzynarodowa?
  Nie dajmy sie oszukiwac!

  • A w Holandii jest to prof. Henk Deleeuw…! haha….co za bzdury i jakie oszustwo – ludzie tyle musza zaplacic za kropelki ktore tak nic nie pomoga, bo sa to na woskowine. I jeszcze pisze o Nagrodzie Nobla…wstyd i hanba…ludzie uwazajcie. Sa teraz nowoczesne b. male aparaty do sluchu i trzeba je zaakceptowac. Najlepsze, malutkie aparaty sa marki “Starkey”

 10. Witam, mój tata zobaczył tą reklamę i chciał, żebym mu to kupił. Ale dokładniej się przyjrzałem, bo coś mi śmierdziało. Pierwsze co sprawdziłem czy profesor który niby opisuje swój lek Feliks Jaworski naprawdę istnieje i jest naukowcem. Co jedynie znalazłem to Feliks który był wojskowym Polskim major z 1892 roku. Zero informacji o jakimkolwiek naukowcu. Zero jakichkolwiek opinii ludzi którzy to dostali. Druga rzecz która dała mi do myślenia to, że w wyszukiwarce Avast oznaczył każdą stronę informacja, że dana strona nie ma oceny reputacji. Trzecia sprawa to, ze na każdej stornie opis produktu wygląda tak samo albo podobnie takie same przykłady, Dotarłem teraz tutaj gdzie dopiero widzę jakiś komentarze odnośnie oszustwa. Nie dajmy sie oszukać naciągaczom na łatwą kasę. Bo pewnie oto im chodzi zebrać kilka set przelewów i strona i informacjie o danym leku zaraz znikną.

 11. Dlaczego Policja nie bierze się za takich oszustów !!!!
  K…rwa gdzie są prokuratorzy co zarabiają krocie z moich podatków !!!!
  Niech się biorą za to a nie za złodziei w marketach !!!!
  Tylko za takich co normalnych biednych ludzi chcą oszukać !!!!!
  Masa jest takich bandytów i naciągaczy w internecie !!!!!
  wystarczy tylko kliknąć panowie policjańci !!!!
  Nie róbcie z siebie debili ! tylko do pracy się zabierzcie !!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Ludzie, nie dajcie się nabierać! Przeczytałem reklamę, jakie to super lekarstwo – ten Auresoil Sens & Secure, którym handluje DTA Sp. z o.o. z Pruszkowa, że ten lek uwalnia od niby anachronicznego aparatu słuchowego. Zaryzykowałem, wydałem 253 zł, a w przysłanym pakiecie – ulotka, infor5mująca,że to jest… kosmetyk. Jest tam też o sposobie użycia i przeciwwskazaniach, m.in. :”Nie stosować jeśli błona bębenkowa jest przebita lub jeśli cierpisz na chorobę sł słuchu”. No to dla kogo jest ten “lek”?! Dla oszustów, żerujących na naiwniakach.

 13. chyba nie kupitego cudownego leku na poprawe sluchu mapeawie 90-tke na karku i slysze dosc dobrze ,a olejek do czyszczenia uszu mozna kupic za 20zl

 14. Szkoda słów,że w XXI takie ku..wy i złodzieje legalnie się ogłaszają i okłamują ludzi na potęgę. Polska to dziki kraj dzikich ludzi !!!!!

 15. Wpisalam w google nazwisko Feliksa Jaworskiego. To major kawalerii Wojska Polskiego z Podola, ktory nie zyje od 1933 roku. Zadnego profesora tam nie znalazlam. To kolejne zwykle oszustwo. Zanim w internecie sie cos kupi, trzeba dokladnie sprawdzic zrodlo zakupu. Dziwie sie ludziom, ktorzy bezkrytycznie wierza w to, co oszolomy i oszusci pisza w internecie. W taki sposob oszusci i zlodzieje buduja kwitnacy swoj biznes. Nie dajcie sie oszukac!

 16. Moja propozycja i chyba taka przedstawię. Złoże zamówienie na 2000 opakowań. Odbieram osobiście i jednocześnie place. Czy wówczas dowiem się o adresie dystrybutora?

 17. Nie chcę w to wierzyć, ale własnie słyszałem rozmowę, że dwie osoby zmarły a 14 jest w szpitalu po zaaplikowaniu tego cudownego leku.Firma ukrywa się przypuszczalnie w Niemczech. Wszystkie opinie na stronie cudownego leku wpisał sam autor strony. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem na stronie, a następnie wybrać wyświetl źródło strony. Potem Ctrl + F i wpisz dowolne imię osoby, która niby wpisała opinię, a znajdziesz całą listę tych niby opinii. Nikt nie wie kto to wysyła, nowiem wbrew naszym ustawom na stronie nie ma w regulaminach kto jest administratorem i kto jest odpowiedzialny za sprzedaż.

 18. No to ludzie skrzykujmy się i zróbmy zbiorowe doniesienie na Policję. Mnie to kosztowało 326 zł. A w dobrej wierze zakupiłam dla swojego ponad 80-letniego Taty.

 19. Tego rodzaju intratny interes wg.takiego samego schematu działa od wielu lat ale władze nie interesują się tym procederem,bowiem same korzystają z tych zasad aby nabrać naiwnych obywateli.Vide – partia rządząca PISlandia.Ale naiwnych nie sieją, nie orzą,sami się rodzą.

 20. Ja również dałam się nabrać. Zapłaciłam 203 zł. Ja nie dostałam faktury, ani paragonu, to już byłam pewna, że to oszustwo. Najlepiej, że w ulotce napisano, że nie stosować, jak cierpisz na chorobę słuchu. Więc nic dodać. Można jedynie wrzucić do odpadów. Najciekawsze “stosować co najmniej raz w tygodniu”, a poprawa juz po tygodniu – czary, mary. Nie dajcie się nabrać.

 21. Dobrze że jest takie forum,wielu ludziom oszczędzi rozczarowania,sama przeczytałam informację o tym cudownym leku,ale weszłam na forum,również szukałam tego profesora,firmy,to ściema uważajcie

 22. Czy prokuratura może sprawdzić zdanie z oferty: “ponad 14 tys. użytkowników kuracji zregenerowało komórki słuchowe w 28 dni. W efekcie odzyskało ostrość słuchu jak w wieku 20-25 lat. Nawet ci, którym groziła całkowita głuchota. Prof. Romuald Kosiński uwolnił matkę od postępującej głuchoty oraz przywrócił jej dobry słuch. Profesjonalne pisma medyczne już okrzyknęły tę kurację „pionierskim osiągnięciem w laryngologii”, a profesor za swoje osiągnięcie otrzymał nominację do Nagrody Nobla. Dzięki działaniu jego formuły, nawet osoby mocno niedosłyszące mogą zregenerować komórki słuchowe, odzyskać naturalną zdolność słyszenia i uwolnić się od potrzeby noszenia aparatu słuchowego. Aparat słuchowy to pieniądze wyrzucone w błoto!”

 23. jaki jest adres tej firmy? Dlaczego nigdzie nie ma adresu?? Co się kryje za tym, że nie ma adresu? Na czym polega to przestepstwo?

 24. Mam takie odczucie,że po tak doskonałym leku na szybką poprawę słuchu Instytut
  Patologi i Leczenia Słuchu w Kajetanach k Warszawy ulegnie rozpadowi,a pracujący tam słynni laryngolodzy pójdą na zasiłek dla bezrobotnych
  Precz z oszustami i naciągaczami zerujących na ludzkiej krzywdzie.

 25. Nie wiem jak to możliwe,że takie oszukańcze reklamy są zamieszczane w znanych gazetach, czasopismach! Ten znalazłem w “Tele Tygodniu”. W prasie niby ostrzegają przed oszustami, a sami drukują ich ogłoszenia! Ktoś na tym nieźle zarabia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*